COP kontaktuje potrzebujących seniorów z wolontariuszami

Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce – Leszczynach kontaktuje seniorów, którym nie ma kto zrobić zakupów z chętnymi wolontariuszami.

Chcesz zostać wolontariuszem?

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii i ograniczeń w poruszaniu się, COP w Czerwionce – Leszczynach poszukuje wolontariuszy. Osoby starsze są szczególnie narażone w okresie pandemii. W związku z tym poszukiwane są osoby do robienia zakupów seniorom w tym trudnym czasie. Poszukiwane są osoby pełnoletnie. Otrzymają zaświadczenie o odbyciu wolontariatu.

Pracownicy Centrum Organizacji Pozarządowych kontaktują chętnego wolontariusza z osobą potrzebującą. Jak pisze na oficjalnym FB COPu:

W obecnej sytuacji nie jesteśmy w stanie zapewnić żadnych benefitów poza najważniejszym…. poczuciem spełnienia dobrego uczynku względem seniorów

Zgłoszenia można wysyłać poprzez ofertę na FB, Można także skorzystać z portalu Korpus Solidarności.

Jesteś potrzebującym seniorem?

To nie wstyd prosić o pomoc! Jeżeli w czasie pandemii nie ma kto Państwu zrobić zakupów lub w najbliższym otoczeniu znajduje się taka osoba, wystarczy zgłosić się do Centrum Organizacji Pozarządowych w Czerwionce. Można to zrobić na dwa sposoby:

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

praca zdalna Previous post Zmiana w czasach epidemii Koronawirusa
ulica Kolejowa Rybnik Next post Nowe budynki mieszkalne w Rybniku

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds