trening MMA

Nowy trening Guardians Team

W środę (7.10.2020) Guardnsi zapraszają na… trening MMA! Będzie się odbywał raz w tygodniu (środy) o godz. 18:00 w Leszczynach (SP nr 3 ul. Ogrodowa 6). Treningi prowadzić będą trenerzy Krystian Petrusiewicz i Tomasz Perliński.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Wszyscy uczestnicy dotychczasowych biegów przebieli już razem około 60 000 km. Już od kilkunastu dni trwają zapisy do XVI edycji biegu, a na liście startowej rejestracji dokonało już prawie 200 osób.

Tegoroczny limit uczestników wynosi 600 osób. Zapisów można dokonać na portalu w kwocie:

 • 55 zł do dnia 24.09.2023,
 • w późniejszym terminie (od 25.09.2023 do 05.10.2023) w kwocie 80 zł,
 • w dniu zawodów (15.10.2022) pod warunkiem niewyczerpania limitu 600 osób w kwocie 120 zł. 

Rywalizacji na dystansie 10 km w „biegu głównym”, zgodnie z tradycją będzie w tym dniu towarzyszył „bieg po zdrowie” na dystansie ok. 2,5 km.  Tu limit uczestników wynosi 750 osób.

Opłata startowa to”

 • 15 zł do dnia 5.10.2023 oraz
 • 25 zł w dniu biegu pod warunkiem niewykorzystania limitu uczestników.

Miło nam poinformować, że zamknęliśmy długą listę sponsorów biegu, którym już dziękujemy za  wsparcie. Prezentujemy ich w grafice.

mówią Organizatorzy

Wszystkie informacje można uzyskać na stronie internetowej. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Żorskim Biegu Ulicznym!

Informacja i grafiki: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Guardians Team to niewątpliwie jeden z powodów do dumy mieszkańców Czerwionki-Leszczyn. Mają na swoim koncie wiele sukcesów, jak chociażby trenera, który został trenerem kadry Polski, czy liczne zawody.

Teraz poszerzają swoją ofertę o treningi MMA, które będą się odbywać w każdą środę o godz. 18:00 w SP 3 w Leszczynach.

Ceny:

 • Miesięczna opłata – 50 zł.
 • Trening MMA plus 1 trening Kickboxingu – 70 zł.
 • Cały pakiet – (czyli MMA plus 2 treningi Kickboxingu) – 100 zł.

Zajęcia Kickboxingu odbywają się w Czerwionce w SP nr 4 (ul.Furgoła 71) w poniedziałki i piątki:

 • Dzieci godz. 16:45,
 • Młodzież i dorośli 18:00.

Trenerzy

 • Trener Krystian Petrusiewicz. Wielokrotny zwycięzca i medalista turniejów krajowych w tym mistrzostw Polski, zwycięstwo pucharu Polski. Członek Kadry Polski na Mistrzostwach Świata w 2016 roku organizacji IMMAF, odbywających się w Las Vegas. Uczestnik walki wieczoru na Armia Fight Night 2. Trenujący zawodnik i pasjonat sportu. Prowadzi treningi indywidualne jak i grupowe.
 • Trener Tomasz Perliński – ambasador Ogólnopolskiej Kampanii „Łączy nas Sport Nie Narkotyki” pod patronatem, między innymi takich instytucji jak: Polski Komitet Olimpijski, Ministerstwo Sportu i Turystyki,Caritas, Wojewoda Mazowiecki czy Policji. Instruktor Samoobrony Krav Maga, Instruktor Sztuk Walki PFKB (Polskiej Federacji Kickboxingu). Posiada uprawnienia sędziowskie i Egzaminatora Kickboxingu. Trener Kadry Polski Kickboxingu.

finansowanie mediów Previous post Finansowanie mediów (nie)zależnych w Czerwionce-Leszczynach
Karate Kyokushin Next post 40 Jubileuszowe Mistrzostwa Makr. Śląskiego Karate Kyokushin

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds