Nowy trening Guardians Team

Nowy trening Guardians Team

W środę (7.10.2020) Guardnsi zapraszają na… trening MMA! Będzie się odbywał raz w tygodniu (środy) o godz. 18:00 w Leszczynach (SP nr 3 ul. Ogrodowa 6). Treningi prowadzić będą trenerzy Krystian Petrusiewicz i Tomasz Perliński.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net


Guardians Team to niewątpliwie jeden z powodów do dumy mieszkańców Czerwionki-Leszczyn. Mają na swoim koncie wiele sukcesów, jak chociażby trenera, który został trenerem kadry Polski, czy liczne zawody.

Teraz poszerzają swoją ofertę o treningi MMA, które będą się odbywać w każdą środę o godz. 18:00 w SP 3 w Leszczynach.

Ceny:

  • Miesięczna opłata – 50 zł.
  • Trening MMA plus 1 trening Kickboxingu – 70 zł.
  • Cały pakiet – (czyli MMA plus 2 treningi Kickboxingu) – 100 zł.

Zajęcia Kickboxingu odbywają się w Czerwionce w SP nr 4 (ul.Furgoła 71) w poniedziałki i piątki:

  • Dzieci godz. 16:45,
  • Młodzież i dorośli 18:00.

Trenerzy

  • Trener Krystian Petrusiewicz. Wielokrotny zwycięzca i medalista turniejów krajowych w tym mistrzostw Polski, zwycięstwo pucharu Polski. Członek Kadry Polski na Mistrzostwach Świata w 2016 roku organizacji IMMAF, odbywających się w Las Vegas. Uczestnik walki wieczoru na Armia Fight Night 2. Trenujący zawodnik i pasjonat sportu. Prowadzi treningi indywidualne jak i grupowe.
  • Trener Tomasz Perliński – ambasador Ogólnopolskiej Kampanii “Łączy nas Sport Nie Narkotyki” pod patronatem, między innymi takich instytucji jak: Polski Komitet Olimpijski, Ministerstwo Sportu i Turystyki,Caritas, Wojewoda Mazowiecki czy Policji. Instruktor Samoobrony Krav Maga, Instruktor Sztuk Walki PFKB (Polskiej Federacji Kickboxingu). Posiada uprawnienia sędziowskie i Egzaminatora Kickboxingu. Trener Kadry Polski Kickboxingu.

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.