trening MMA

Nowy trening Guardians Team

W środę (7.10.2020) Guardnsi zapraszają na… trening MMA! Będzie się odbywał raz w tygodniu (środy) o godz. 18:00 w Leszczynach (SP nr 3 ul. Ogrodowa 6). Treningi prowadzić będą trenerzy Krystian Petrusiewicz i Tomasz Perliński.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Guardians Team to niewątpliwie jeden z powodów do dumy mieszkańców Czerwionki-Leszczyn. Mają na swoim koncie wiele sukcesów, jak chociażby trenera, który został trenerem kadry Polski, czy liczne zawody.

Teraz poszerzają swoją ofertę o treningi MMA, które będą się odbywać w każdą środę o godz. 18:00 w SP 3 w Leszczynach.

Ceny:

  • Miesięczna opłata – 50 zł.
  • Trening MMA plus 1 trening Kickboxingu – 70 zł.
  • Cały pakiet – (czyli MMA plus 2 treningi Kickboxingu) – 100 zł.

Zajęcia Kickboxingu odbywają się w Czerwionce w SP nr 4 (ul.Furgoła 71) w poniedziałki i piątki:

  • Dzieci godz. 16:45,
  • Młodzież i dorośli 18:00.

Trenerzy

  • Trener Krystian Petrusiewicz. Wielokrotny zwycięzca i medalista turniejów krajowych w tym mistrzostw Polski, zwycięstwo pucharu Polski. Członek Kadry Polski na Mistrzostwach Świata w 2016 roku organizacji IMMAF, odbywających się w Las Vegas. Uczestnik walki wieczoru na Armia Fight Night 2. Trenujący zawodnik i pasjonat sportu. Prowadzi treningi indywidualne jak i grupowe.
  • Trener Tomasz Perliński – ambasador Ogólnopolskiej Kampanii „Łączy nas Sport Nie Narkotyki” pod patronatem, między innymi takich instytucji jak: Polski Komitet Olimpijski, Ministerstwo Sportu i Turystyki,Caritas, Wojewoda Mazowiecki czy Policji. Instruktor Samoobrony Krav Maga, Instruktor Sztuk Walki PFKB (Polskiej Federacji Kickboxingu). Posiada uprawnienia sędziowskie i Egzaminatora Kickboxingu. Trener Kadry Polski Kickboxingu.

finansowanie mediów Previous post Finansowanie mediów (nie)zależnych w Czerwionce-Leszczynach
Karate Kyokushin Next post 40 Jubileuszowe Mistrzostwa Makr. Śląskiego Karate Kyokushin