Guardians Team na II Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w formule K1

22 lutego w Mikołowie odbyły się II Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w formule K1. Zapraszamy do przeczytania relacji sporządzonej przez Guardians Team.

Udział w zawodach wzięły reprezentacje takich krajów jak Rumunia, Austria, Francja, Czechy, Węgry, Niemcy i wiele Klubów z Polski. Nasze Stowarzyszenie Guardians Team również wzięło udział w tej imprezie. A reprezentowali nas zawodnicy : Maksym Voitiuk, Alan Rutyna, Konrad Hippman oraz trener Tomasz Perliński. Niestety dopiero na miejscu dowiedzieliśmy się ,że Alan w tym turnieju nie powalczy z powodu braku przeciwnika. Wielka szkoda ponieważ cały czas ciężko pracował i był bardzo dobrze przygotowany aby zdobywać kolejne trofea.

Oto jak poradzili sobie nasi pozostali zawodnicy:

Konrad w drodze na szczyt, po zaciętej walce, zatrzymuje się na trzecim miejscu (brązowy medal) przegrywając na punkty z zawodnikiem o 7 kg (dwie kategorie wagowe wyżej) cięższym od siebie.
Maksym swoją pierwszą walkę na tych Zawodach wygrywa po pierwszej rundzie przez poddanie przeciwnika z Niemiec. W finale jednak stoczył bardzo wyrównaną walkę – można by długo spekulować nad werdyktem. Jednakże sędziowie nie jednogłośnie, ale jednak opowiedzieli się na korzyść przeciwnika Maksyma. Tym samym Maksym przywiózł do Czerwionki – Leszczyn tytuł Vice Międzynarodowego Mistrza Polski WKF.

Trener Tomasz Perliński:

 „Ostatnio dużo ciężkiej pracy i serca chłopcy wkładali na treningach i są tego efekty, jestem bardzo zadowolony z postawy moich zawodników”

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali naszą reprezentację tam na miejscu, jak i tym w swoich domach. Gratulujemy wszystkim Zawodnikom oraz Trenerom sukcesów i czekamy dalsze.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować?

Previous post Śledztwo w sprawie śmierci belgijskiego kolarza Bjorga Lambrechta umorzone
Next post Rozmawialiśmy z Celiną Zasadzińską, założycielką Stowarzyszenia Przyjaciół Afryki „Hope for Kids”