Nowe mieszkania w Rybniku

W Rybniku przybędą 32 nowe mieszkania. Na Kolejowej zostaną zbudowane dwa bloki mieszkalne.

Jest to fantastyczna wiadomość dla osób, które czekają na swoje mieszkanie. O podpisaniu umowy na budowę nowych mieszkań, poinformował na swoim FB, prezydent Rybnika Piotr Kuczera:

Wreszcie! Po wielu trudnościach jest! Zakład Gospodarki Mieszkaniowej podpisał umowę na budowę dwóch nowych budynków komunalnych przy ulicy Kolejowej.

To kolejny krok w kierunku rozbudowy i poprawy miejskiego zasobu mieszkaniowego. W lipcu 2021 r. zasób mieszkaniowy miasta zwiększy się o 32 nowe mieszkania – dodaje prezydent Kuczera.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Previous post Nowoczesny sprzęt w pracowaniach zawodowych w Jastrzębiu
Next post W Radlinie już działają czujniki jakości powietrza

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds