W Radlinie już działają czujniki jakości powietrza

W Radlinie działają dwa czujniki jakości powietrza. Jeden zlokalizowany jest na budynku UM, a drugi na budynku SP nr 1.

Jeden czujnik, który znajduje się na budynku UM, związany jest z systemem Airly. Drugi czujnik postanowiono zamontować na budynku szkoły, ze względu na jakość powietrza, w związku z zapyleniami z hałdy. Jak informuje Miasto Radlin – jest to element systemu pomiaru powietrza firmy Beskid Instruments, a jego wyniki wyświetlane są na budynku Mosir Radlin.

Dane z obu czujników można znaleźć również w sieci – na stronie miasta Radlin oraz na stronach producentów. Informacje można również ściągnąć na swój smartfon, za pomocą specjalnych aplikacji.

Źródło: Miasto Radlin

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Previous post Nowe mieszkania w Rybniku
Next post Czarne chmury nad Łaziskami.

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds