Na Maksa Dzień Chłopca

Na Maksa Dzień Chłopca w Czerwionce-Leszczynach

Do tego, że mieszkańcy Czerwionki-Leszczyn mają ogromne serca, nie trzeba nikogo przekonywać. Chętnie włączają się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Gdy do działalności na rzecz osób potrzebujących dołączymy dobrą zabawę, otrzymamy wyjątkowo magnetyczną mieszkankę. To dzięki temu, 2 października 2021 r. na terenie targowiska w Czerwionce-Leszczynach zebrały się tłumy osób, chcących połączyć przyjemne z pożytecznym. Dobrą zabawę i pomoc Maksowi. Tematem przewodnim był tym razem obchodzony w ostatnich dniach Dzień Chłopca.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Podczas imprezy nie zabrakło atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i wielbicieli rozrywek dla nieco starszych. Były pokazy służb mundurowych oraz rekonstrukcje pojazdów policyjnych z lat minionych. Sympatycy militariów mogli zobaczyć najnowszy arsenał Maksa oraz podziwiać różnego rodzaju pojazdy wojskowe.

Dla głodnych nie tylko przygód, przygotowano atrakcje kulinarne. Dostępny był żur, przygotowany w prawdziwej kuchni polowej. Były kiełbaski oraz przepyszne ciasta. 

Gdy i zabawy oraz dmuchańce cieszyły się wyjątkowym zainteresowaniem najmłodszych. Ustawiały się do nich prawdziwe kolejki. Chętni mogli zaopatrzyć się w interesujące lektury.

Fani motoryzacji mogli posmakować wrażeń sportowej jazdy w jednym z dostępnych pojazdów o dużych pojemnościach silnika.

Uczestnikom imprezy czas umilały rozmaite występy na specjalnie przygotowanej scenie.

Specjalnie dla Was byliśmy na miejscu i przedstawiamy krótką relację fotograficzną z pierwszych chwil „Na Maksa Dnia Chłopca”.

Tutaj możecie wesprzeć walkę Maksa:

https://www.facebook.com/maxwalczy

nowy ranking Czyste Powietrze Previous post Nowy ranking w programie „Czyste Powietrze” zdominowały śląskie gminy
nagrody miejskie Phoenix Sariensis Next post Poznaliśmy laureatów nagród miejskich Phoenix Sariensis oraz Nagród Kulturalnych