Pożar w Jankowicach. Nie żyje mężczyzna

Pożar w Jankowicach. Nie żyje mężczyzna

Policjanci z Rybnika i prokuratura wyjaśniają okoliczności i przyczyny pożaru, do którego doszło w Jankowicach przy ulicy Kościelnej. W wyniku pożaru domu jednorodzinnego doszło do tragedii. Nie żyje 77-letni mężczyzna.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Jak informuje Śląska Policja, wczoraj wieczorem (ok godz. 20:50) policja w Boguszowicach otrzymała zgłoszenie o pożarze w budynku przy ulicy Kościelnej w Jankowicach. Na miejsce dotarły wszystkie służby. Podczas gaszenia strażacy odnaleźli ciało 77-latka. Prokurator zarządził sekcję zwłok.

Dziś policja i biegli do spraw pożarnictwa pracowali na miejscu zdarzenia. Wyjaśniają przyczyny i okoliczności pożaru.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Finansowanie mediów (nie)zależnych w Czerwionce-Leszczynach

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl