Biuro JSW

JSW wesprze szpitale w walce z koronawirusem

Jastrzębska Spółka Węglowa w najbliższych dniach poważnie zasili konta finansowe szpitali walczących na Śląsku ze skutkami epidemii koronawirusa. Pomoc w kwocie 2 mln zł zostanie przekazana placówkom medycznym przez Fundację JSW.

Zarząd zawnioskował o przekazanie środków dla szpitali zakaźnych oraz palcówek medycznych zaangażowanych w walkę z koronawirusem. Pieniądze w trybie nadzwyczajnym mają trafić do szpitali w tym tygodniu. O tym na co przeznaczone zostaną przeznaczone te środki decydować będzie personel szpitala

Fundacja pomaga w nagłych sytuacjach

To już drugi przypadek kiedy piszemy o pomocy skierowanej przez Fundację JSW na rzecz pomocy lokalnym społecznościom.

W tym tygodniu poinformowano o przekazaniu 198 tys. zł. na pomoc pogorzelcom, którzy stracili dobytek w wyniku pożrów familoków.

W imieniu poszkodowanych wniosek do Fundacji JSW złożyło Stowarzyszenie Luxtorpeda, które ma wieloletnie doświadczenie w organizacji akcji charytatywnych. Sprawę rozpatrzono w specjalnym trybie. Jednomyślną decyzją Zarządu i Rady Fundacji JSW przyznano pomoc w kwocie wnioskowanej przez stowarzyszenie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Jan Krzysztof Ardanowski Previous post Kryzys to też okazja? Wzrost cen produktów
Koronawirus Next post Koronawirus w Żorach

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds