gra miejska

Gra miejska w Rybniku- weź udział

W Rybniku wystartowała gra miejska na aplikację Actionbound. Dla młodzieży nagrody o łacznej wartości 1000zł! Wszystko za sprawą wolontariuszy z punktu Eurodesk Rybnik.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Gra miejska z nagrodami

Gra miejska “Rybnik=Eu” na aplikację Actionbound. Gra polega na pokonaniu wyznaczonej trasy wraz poprzez zaliczanie kolejnych “punktów kontrolnych”. Czasami trzeba będzie również wykonać specjalne zadanie. Eurodesk Rybnik wraz z grupą młodzieży stworzył grę w celu promocji wartości UE oraz poszerzenie wiedzy o niej. To również okazja do odkrywania Rybnika na nowo.

Dla najlepszych uczestników przewidziane są nagrody o łącznej wartości 1000zł

Dla pierwszej trójki uczestników, która ukończy grę przewidziane są nagrody. Organizator przewidział również upominki dla najlepszej trójki (najwięcej wykonanych zadań w jak najkrótszym czasie) w dniach 20.12-28.12.2021. Szczegóły dostępne są na stronie www.feio.pl. W zakładce Eurodesk Rybnik. Trasa startuje na rybnickim rynku. Należy pobrać aplikację Action Bound, a następnie zeskanować kod QR. 

Gra dostępna będzie od 20.12.2021.

Można ją będzie odnaleźć również pod adresem:
https://actionbound.com/bound/grarybnik

Gra stworzona jest przez młodzież w ramach warsztatów, które odbywały się w ramach projektu Integracja europejska poprzez wolontariat. Projekt finansowany jest ze środków finansowych Miasta Rybnik. Realizatorem jest punkt Eurodesk Rybnik prowadzony przez Fundację Europejski Instytut Outsourcingu.

Eurodesk Rybnik

Eurodesk to program Unii Europejskiej dla młodzieży, osób pracujących z młodzieżą i organizacji młodzieżowych, wspierany – finansowo i merytorycznie – przez Komisję Europejską, Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa wyższego w ramach programu „Erasmus+”.

Eurodesk to międzynarodowa sieć działająca w 36 krajach europejskich. Należą do niej organizacje i instytucje pracujące z młodzieżą, zajmujące się informacją europejskąi/lub młodzieżową. W Eurodesku działa ponad 1000 organizacji, w tym ponad 60 w sieci Eurodesk Polska.


Eurodesk to błyskawiczna informacja o możliwościach w Europie – dla młodzieży i osób pracujących z młodzieżą. Edukacja, szkolenia, mobilność, fundusze – to główne obszary o jakich dowiedzieć się można od konsultantów Eurodesk.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

gaz w górę Previous post Gaz o 54% w górę, prąd o 24%. W Nowym Roku złapiemy się za… portfel
licytacja czołgu Next post Licytacja czołgu T34 „Rudy” z Biegu po Moczkę i Makówki dla Hani!