licytacja czołgu

Licytacja czołgu T34 „Rudy” z Biegu po Moczkę i Makówki dla Hani!

Za nami 9. edycja Biegu po Moczkę i Makówki. Kolejny raz biegacze zaskoczyli kibiców swoimi pomysłami. W tym roku wyjątkowo wszystkich zaskoczyła grupa biegaczy U40RR, którzy wcielili się w ekipę z filmu „Czterej Pancerni i Pies” i zbudowali swój własny czołg! Teraz przeznaczyli go na licytację dla Hani Bednarczyk.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Bieg po Moczkę i Makówki opisywaliśmy tutaj. Grupa biegaczy zrobiła tam wspaniałe widowisko i była eskortowana przez Policję. Jeszcze na biegu podjęto decyzję, że czołg wystawiony zostanie na licytację, aby wesprzeć Hanię Bednarczyk.

Żeby wylicytować ten fantastyczny pojazd wystarczy skopiować link: https://allegro.pl/oferta/czolg-t34-rudy-przebranie-11602175873

Przedmiotem licytacji jest kartonowa replika czołgu T34 Rudy 102

Replika jest przebraniem dla 3 osób wykonanym przez grupę biegaczy z grupy U40RR czyli Ultramaraton 40 Rybnickich rond (CPJ Team). Przebranie zostało wykonane na potrzeby „9 Biegu po moczkę i makówki”, który odbył się 18.12.2021 w Stanowicach. Podczas biegu organizowanego przez Stowarzyszenie Luxtorpeda odbywa się konkurs na najciekawsze przebranie w kategorii indywidualnej i drużynowej. W tym roku zwycięzcami okazali się właśnie autorzy niniejszego czołgu.

Podczas dekoracji zdecydowano, że takie dzie(a)ło nie może zostać zapomniane. W związku z tym przekazano go na licytację dla Hani Bendarczyk.

Replika doskonale nadaje się jako przebranie na różnego rodzaju wydarzenia (biegi, happeningi, protesty), bramy weselne czy jako wystawa w Waszej firmie.

Jeśli jesteś fanem militariów, czołgów czy filmu czterej pancerni to jest to rarytas właśnie dla Ciebie.

Czołg wykonany jest z: desek, 2 rowerów, kartonu i rury z czerwonego dywanu. Całość została odświeżona po biegu.

Zestaw nie zawiera wózka inwalidzkiego (miejsce kierowcy).

W związku z dużymi gabarytami i celem charytatywnym odbiór wyłącznie osobisty w Stanowicach (woj. Śląskie).

czytamy w opisie licytacji
Na aukcji znajduje się także opis dzielnej Hani, którą Stowarzyszenie Luxtorpeda wspiera przy okazji różnych akcji, biegów i imprez:

Urodziłam się 09.06.2017 roku. Jestem bardzo radosną i niezwykle dzielną dziewczynką. Z powodu obniżonego napięcia mięśniowego moi rodzice od 4 miesiąca życia zaczęli mnie intensywnie rehabilitować. Walczyli o mnie i walczą każdego dnia, abym mogła być zdrowym i dobrze rozwijającym się dzieckiem. Niedawno zdiagnozowano u mnie zespół Angelmana oraz padaczkę. Od początku korzystam z fizjoterapii prowadzonej metodą NDT Bobath. Od wiosny do jesieni biorę udział w zajęciach z hipoterapii a od zimy z dogoterapii. Uczęszczam także na zajęcia z logopedą oraz zajęcia z integracji sensorycznej.

Wymagam ciągłej specjalistycznej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna i będzie mi potrzebna do końca życia. Wszystkie zebrane pieniążki zostaną przeznaczone na rehabilitację, która pomoże mi nauczyć się chodzić, mówić oraz dostosować się do otaczającego mnie świata. Moi rodzice bardzo we mnie wierzą i cieszą się każdym moim sukcesem, ale też martwią się o mnie i moją przyszłość. Ja wierze w to, że dzięki nim i Waszej pomocy wszystko będzie dobrze i kiedyś sama powiem wszystkim „Dziękuję” a biegnąc do moich rodziców powiem im „Kocham Was”.

Jak możesz pomóc?

nr subkonta: 51 1050 0099 7651 9300 0000 0000

z dopiskiem: DAROWIZNA DLA Hanny Bednarczyk nr 9300

Więcej informacji znajdziecie na stronie dziewczynki.

Źródło: materiały prasowe Stowarzyszenia Luxtorpeda, licytacja na allegro.

Zdjęcia: lokalsi.net, grafika: Hania i jej Przyjaciel Angelman

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

gra miejska Previous post Gra miejska w Rybniku- weź udział
lodowisko czynne od jutra Next post Lodowisko w Leszczynach czynne, ale… od jutra