Atak z nożem w ręku w Czerwionce-Leszczynach

Atak z nożem w ręku w Czerwionce-Leszczynach

14 marca, około godz. 20:00 doszło do awantury z nożem w ręku. Niedaleko przystanku autobusowego przy ul. 3 Maja jeden nastolatek zaatakował nożem drugiego.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

14 marca w godzinach wieczornych doszło do awantury, sprzeczki i szarpaniny na ulicy 3 Maja w Czerwionce-Leszczynach. 18-latek ugodził w udo swojego 16-letniego znajomego.

Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe, które opatrzyło pokrzywdzonego. 18-latek jest mieszkańcem powiatu gliwickiego i trafił już do aresztu. 16 marca zostały mu przedstawione zarzuty. Mężczyzna przyznał się do winy. Grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Kontrowersyjna ulica Furgoła

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl