Akcja poszukiwawcza zaginionego Sławomira

Akcja poszukiwawcza zaginionego Sławomira

W sobotę 04.07.2020 odbędzie akcja poszukiwawcza zaginionego Sławomira Koska.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
lokalsi.net


Sławomir Kosek zaginął 22.06 wieczorem. Ostatnio był widziany przy ulicy Robotniczej w Kamieniu. Jak informuje rodzina, za pośrednictwem mediów społecznościowych, właśnie tam znaleziono jego portfel z dowodem osobistym, kabel od ładowarki, buta i skarpetkę oraz opaskę odblaskową i latarkę. Drugi but znajdował się 300 m dalej obok “AUTO GAZ” (po drugiej stronie ulicy). Rodzina i znajomi proszą o pomoc w poszukiwaniach. Jak piszą na Facebooku:

POTRZEBUJEMY WAS, WASZEJ POMOCY LUDZI, KTÓRZY BĘDĄ NA MIEJSCU I PRZESZUKAJĄ Z NAMI KAŻDY ZAKĄTEK, ALE I TAKICH KTÓRZY PRZYNIOSĄ JEDZENIE I PICIE 🥧☕🥣PROSZĘ WAS O WSPARCIE W TYM DNIU, PRZYJDŹCIE 😥😥POMÓŻCIE W OCALENIU JEGO ŻYCIA 😥😥 WIERZE W WAS I WASZE DOBRO, PAMIĘTAJCIE TO ZAWSZE WRACA ZE ZDWOJONA SIŁĄ 👊👊

Wszystkich chętnych do udziału w poszukiwaniach rodzina prosi o przybycie na miejsce o godzinie 8:45 i zainstalowanie w telefonach aplikacji “SIR szukamy i ratujemy” oraz zabranie kamizelek odblaskowych.

Miejsce spotkania to Kamień ul. Robotnicza (parking przy basenie).

Rysopis zaginionego:

Mężczyzna w wieku 39 lat. Wzrost ok. 175 cm, sylwetka szczupła, głowa ogolona. Był ubrany w czerwony t-shirt, granatowe dżinsy i czarne buty sportowe.

Zdjęcie pochodzi z FBowego konta zaginionego.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje, policja prosi są o kontakt na numer alarmowy 112, bądź z dyżurnymi jednostek Policji: Rybnik – 47 8557 255, Knurów – 47 85 90 500.

Zdjęcie: FB “W poszukiwaniu prawdy”

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.