akcja poszukiwawcza

Akcja poszukiwawcza zaginionego Sławomira

W sobotę 04.07.2020 odbędzie akcja poszukiwawcza zaginionego Sławomira Koska.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Sławomir Kosek zaginął 22.06 wieczorem. Ostatnio był widziany przy ulicy Robotniczej w Kamieniu. Jak informuje rodzina, za pośrednictwem mediów społecznościowych, właśnie tam znaleziono jego portfel z dowodem osobistym, kabel od ładowarki, buta i skarpetkę oraz opaskę odblaskową i latarkę. Drugi but znajdował się 300 m dalej obok „AUTO GAZ” (po drugiej stronie ulicy). Rodzina i znajomi proszą o pomoc w poszukiwaniach. Jak piszą na Facebooku:

POTRZEBUJEMY WAS, WASZEJ POMOCY LUDZI, KTÓRZY BĘDĄ NA MIEJSCU I PRZESZUKAJĄ Z NAMI KAŻDY ZAKĄTEK, ALE I TAKICH KTÓRZY PRZYNIOSĄ JEDZENIE I PICIE 🥧☕🥣PROSZĘ WAS O WSPARCIE W TYM DNIU, PRZYJDŹCIE 😥😥POMÓŻCIE W OCALENIU JEGO ŻYCIA 😥😥 WIERZE W WAS I WASZE DOBRO, PAMIĘTAJCIE TO ZAWSZE WRACA ZE ZDWOJONA SIŁĄ 👊👊

Wszystkich chętnych do udziału w poszukiwaniach rodzina prosi o przybycie na miejsce o godzinie 8:45 i zainstalowanie w telefonach aplikacji „SIR szukamy i ratujemy” oraz zabranie kamizelek odblaskowych.

Miejsce spotkania to Kamień ul. Robotnicza (parking przy basenie).

Rysopis zaginionego:

Mężczyzna w wieku 39 lat. Wzrost ok. 175 cm, sylwetka szczupła, głowa ogolona. Był ubrany w czerwony t-shirt, granatowe dżinsy i czarne buty sportowe.

Zdjęcie pochodzi z FBowego konta zaginionego.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje, policja prosi są o kontakt na numer alarmowy 112, bądź z dyżurnymi jednostek Policji: Rybnik – 47 8557 255, Knurów – 47 85 90 500.

Zdjęcie: FB „W poszukiwaniu prawdy”

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

U Grzyba Previous post Czerwionka: „U Grzyba” na razie nie popływamy
wybory Next post Jak głosował region rybnicki?