39-latek poszukiwany!

39-latek poszukiwany!

Policja poszukuje zaginionego 39-letniego Sławomira Koska z Knurowa, który był ostatnio widziany przy ulicy Robotniczej w Rybniku. Do działań wkroczył policyjny śmigłowiec.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
lokalsi.net


Sławomir Kosek zaginął wieczorem – 22 czerwca. Jego poszukiwania trwają intensywnie w Rybniku, gdyż ostatnio był widziany przy ulicy Robotniczej w Kamieniu. Policję wspierają strażacy zawodowi i ochotniczy z różnych jednostek województwa śląskiego, w tym Specjalistyczna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza PSP w Jastrzębiu-Zdroju. Teren przeszukuje ponad sto mundurowych ze specjalistycznym sprzętem, psy służbowe oraz policyjny śmigłowiec z Krakowa.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje, Śląska Policja prosi są o kontakt na numer alarmowy 112, bądź z dyżurnymi jednostek Policji: Rybnik – 47 8557 255, Knurów – 47 85 90 500.

Zdjęcia: Śląska Policja

Zobacz także: Ciało 20-latka znalezione w centrum Rybnika!

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.