39-latek poszukiwany

39-latek poszukiwany!

Policja poszukuje zaginionego 39-letniego Sławomira Koska z Knurowa, który był ostatnio widziany przy ulicy Robotniczej w Rybniku. Do działań wkroczył policyjny śmigłowiec.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Sławomir Kosek zaginął wieczorem – 22 czerwca. Jego poszukiwania trwają intensywnie w Rybniku, gdyż ostatnio był widziany przy ulicy Robotniczej w Kamieniu. Policję wspierają strażacy zawodowi i ochotniczy z różnych jednostek województwa śląskiego, w tym Specjalistyczna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza PSP w Jastrzębiu-Zdroju. Teren przeszukuje ponad sto mundurowych ze specjalistycznym sprzętem, psy służbowe oraz policyjny śmigłowiec z Krakowa.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje, Śląska Policja prosi są o kontakt na numer alarmowy 112, bądź z dyżurnymi jednostek Policji: Rybnik – 47 8557 255, Knurów – 47 85 90 500.

Zdjęcia: Śląska Policja

Zobacz także: Ciało 20-latka znalezione w centrum Rybnika!

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Śmieszek Previous post Kąpielisko „Śmieszek” już otwarte
U Grzyba Next post Czerwionka: „U Grzyba” na razie nie popływamy

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds