64-latek pedofil

64-latek tymczasowo aresztowany za składanie propozycji seksualnych 14-latkowi

64-latek nakłaniał przez telefon 14-latka do czynności seksualnej. Wodzisławscy kryminalni nie czekali, aż dojdzie do spotkania i pojechali do Gdyni, by go zatrzymać. Sprawcy grozi do 2 lat więzienia.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Wszyscy uczestnicy dotychczasowych biegów przebieli już razem około 60 000 km. Już od kilkunastu dni trwają zapisy do XVI edycji biegu, a na liście startowej rejestracji dokonało już prawie 200 osób.

Tegoroczny limit uczestników wynosi 600 osób. Zapisów można dokonać na portalu w kwocie:

  • 55 zł do dnia 24.09.2023,
  • w późniejszym terminie (od 25.09.2023 do 05.10.2023) w kwocie 80 zł,
  • w dniu zawodów (15.10.2022) pod warunkiem niewyczerpania limitu 600 osób w kwocie 120 zł. 

Rywalizacji na dystansie 10 km w „biegu głównym”, zgodnie z tradycją będzie w tym dniu towarzyszył „bieg po zdrowie” na dystansie ok. 2,5 km.  Tu limit uczestników wynosi 750 osób.

Opłata startowa to”

  • 15 zł do dnia 5.10.2023 oraz
  • 25 zł w dniu biegu pod warunkiem niewykorzystania limitu uczestników.

Miło nam poinformować, że zamknęliśmy długą listę sponsorów biegu, którym już dziękujemy za  wsparcie. Prezentujemy ich w grafice.

mówią Organizatorzy

Wszystkie informacje można uzyskać na stronie internetowej. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Żorskim Biegu Ulicznym!

Informacja i grafiki: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Wodzisławska policja otrzymała zgłoszenie od ojca 14-latka, którego syn otrzymywał telefony o charakterze seksualnym. W maju mężczyzna zaczął rozmawiać z nastolatkiem przez telefon i składać mu propozycje seksualne. Wysyłał także wiadomości tekstowe. Dążył do spotkania z chłopakiem, oferując pieniądze. Zarezerwował noclegi blisko jego domu, by się z nim spotkać.

Policjanci nie czekali aż nastolatek ulegnie naciskom 64-latka. Namierzyli mężczyznę i pojechali po niego aż do Gdyni, gdzie został zatrzymany w jednym z pensjonatów. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na postawienie mu zarzutów. 64-letni mieszkaniec Poznania przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia.

Sąd przychylił się do wniosku o zastosowanie wobec podejrzanego tymczasowego aresztu na trzy miesiące. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Zobacz także: Sprawca dwóch rozbojów zatrzymany!

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

szpital rybnik Previous post Oddział chirurgii dziecięcej w Rybniku zamknięty
Dobry Start Next post „Dobry Start”

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds