Rozbój i kradzież w biały dzień

Rozbój i kradzież w biały dzień

Policjanci z Rybnika zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o rozbój w biały dzień. Sprawcy zaatakowali 36-latka i okradli.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w rejonie marketu przy ulicy Marii Skłodowskiej – Curie w Rybniku. Patrol z wydziału ruchu drogowego podjął interwencję. Jak informuje policja:

36-latek przekazał interweniującym mundurowym, że chwilę wcześniej podeszło do niego dwóch nieznanych mu mężczyzn. Sprawcy szarpali pokrzywdzonego, dusili go i uderzyli pięścią w twarz, a następnie zabrali pieniądze

Poszkodowany przedstawił rysopis i policja szybko odnalazła podejrzanych. Zostali oni doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzut rozboju. Zostali aresztowani na trzy miesiące.

Informacja i zdjęcia: KMP w Rybniku

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.