zwycięstwo młodych koszykarzy

Zwycięstwo młodych koszykarzy MKS Wodzisław Śląski

29 stycznia odbył się mecz koszykówki chłopców w kategorii wiekowej U13M – rocznik 2008, z udziałem młodych koszykarzy MKS Wodzisław Śl. Drużyna odniosła drugie zwycięstwo w finale B, pokonując na wyjeździe zespół UKS 27 Katowice II.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Młody zespół z Wodzisławia Śl. dobrze rozpoczął spotkanie, wygrywając pierwsze dziesięć minut 13:8, natomiast druga kwarta to zwycięstwo gospodarzy różnicą dwóch punktów.
Po przerwie, dzięki przede wszystkim dobrej grze w obronie, powoli rosła przewaga drużyny i mecz zakończył się zwycięstwem MKS Wodzisław Śląski – 57:34. W ataku nie zawiedli Kamil Ochodek – zdobywca największej liczby punktów oraz Wojtek Gawliczek, który brał ciężar gry na siebie w najtrudniejszych momentach meczu. Trenera cieszy także dobra gra pod koszami Michała Borkowskiego. Jednakże każdy z chłopców drużyny z Wodzisławia Śl. zagrał bardzo ambitnie i przyczynił się do końcowego sukcesu.

Drużyna składa się w większości z chłopców z młodszych roczników od 2009 do nawet 2011 r., dlatego zespół bardzo cieszy każda wygrana w rywalizacji w kategorii U13M. Trenerem drużyny jest Mirosław Pielorz.

W meczu zagrali:
Na zdjęciu górny rząd od lewej: Kamil Ochodek (kapitan drużyny), Jakub Jachimek, Kacper Kamiński, Michał Borkowski, Wojciech Gawliczek, Kacper Lamla.
Na zdjęciu dolny rząd od lewej: Tomasz Kolarczyk, Filip Pielorz, Tymoteusz Kubica, Patryk Chłapek, Filip Dziak.

MKS Wodzisław wkroczył w Nowy Rok kolejnym zwycięstwem!

prywatne zdjęcia Piotra Kuczery Previous post Do sieci wypłynęły prywatne zdjęcia Prezydenta Kuczery