Złodziej – rybnicka policja publikuje wizerunek

Złodziej – rybnicka policja publikuje wizerunek

Złodziej ukradł donice o wartości 800 zł. Do kradzieży doszło w rejonie kwiaciarni przy ulicy Kardynała Kominka w Rybniku. Policja publikuje wizerunek.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
lokalsi.net


4 sierpnia dwóch mężczyzn skradło gipsowe donice. Do zdarzenia doszło w rejonie kwiaciarni w Rybniku, przy ulicy kard. Bolesława Kominka. Monitoring nagrał jednego z mężczyzn. Rybnicka policja publikuje jego wizerunek:

Policja Rybnik

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu lub posiadają informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, policja prosi o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 47 85 572 55, Wydziałem Kryminalnym w Rybniku osobiście, mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 47 85 572 80 lub na numer 47 85 573 34.

Zdjęcie: Policja Rybnik

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Otwarcie nowej biblioteki w Żorach

Wybory do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego

III kolacja międzysektorowa

Muzyczny autobus nadjeżdża

XI PGE GIEK S.A. Wielkie Sprzątanie Rzeki Rudy

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.