Złodziej – rybnicka policja publikuje wizerunek

Złodziej – rybnicka policja publikuje wizerunek

Złodziej ukradł donice o wartości 800 zł. Do kradzieży doszło w rejonie kwiaciarni przy ulicy Kardynała Kominka w Rybniku. Policja publikuje wizerunek.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net


4 sierpnia dwóch mężczyzn skradło gipsowe donice. Do zdarzenia doszło w rejonie kwiaciarni w Rybniku, przy ulicy kard. Bolesława Kominka. Monitoring nagrał jednego z mężczyzn. Rybnicka policja publikuje jego wizerunek:

Policja Rybnik

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu lub posiadają informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, policja prosi o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 47 85 572 55, Wydziałem Kryminalnym w Rybniku osobiście, mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 47 85 572 80 lub na numer 47 85 573 34.

Zdjęcie: Policja Rybnik

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Otwarcie nowej biblioteki w Żorach

Wybory do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego

III kolacja międzysektorowa

Muzyczny autobus nadjeżdża

XI PGE GIEK S.A. Wielkie Sprzątanie Rzeki Rudy

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.