Zbiórka dziecięcych butów piłkarskich

Zbiórka dziecięcych butów piłkarskich

Klub Sportowy Leszczyny od dziś do piątku (26.03.2021 r.) rusza z akcją zbierania dziecięcych butów piłkarskich. Wielu z nas ma dzieci, które bardzo szybko wyrastają z butów do grania, a później się zastanawiamy co z nimi zrobić. Jest na to rozwiązanie.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Od dziś do piątku Klub Sportowy Leszczyny prowadzi zbiórkę butów piłkarskich – wyczyszczonych i nadających się do grania.
Buty można przynosić na Orlik w Leszczynach, codziennie od godz. 16:00 do 20:30.
Po zbiórce zostaną one przewiezione do Podokręg Rybnik, skąd zostaną zabrane i wysłane do Kamerunu dla tamtejszych dzieci.
Jak na razie największą ilość par butów zebrał Rymer Rybnik – przeszło 100 par. Jak mówią organizatorzy:

Pokażmy ,że damy radę zebrać więcej.
Czekamy na Was

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wywiad z Tomaszem Żółkiewiczem – prezesem KS Leszczyny cz. 1

Wywiad z Tomaszem Żółkiewiczem – prezesem KS Leszczyny cz. 2

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.