MKS Wodzisław wygrywa w Dąbrowie

MKS Wodzisław wygrywa w Dąbrowie

W ostatnim tygodniu kadeci wywalczyli kolejne zwycięstwo w meczu wyjazdowym. Tym razem okazali się lepsi od MKS -u Dąbrowa Górnicza.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net


Finał „A” eliminacji do Mistrzostw Polski U15M w strefie śląsko-opolskiej

W ostatnim tygodniu kadeci wywalczyli kolejne zwycięstwo w meczu wyjazdowym. Tym razem okazali się lepsi od MKS -u Dąbrowa Górnicza.

Wodzisławianie podeszli do tych zawodów z dużą mobilizacją. Jak opowiada nam trener, Marek Malik:

Wygrana już w tej chwili gwarantuje nam minimum 4 miejsce w stawce piętnastu zespołów w mistrzostwach strefy śląsko -opolskiej. Cała drużyna pokazała sportowy charakter i dobrą grę zespołową w ataku i obronie

Na duże wyróżnienie zasługują: Krzysztof Jargoń – kapitan drużyny i solidna forma! Zagrał kolejny świetny mecz, był bardzo skuteczny w ataku (4 celne trójki na wysokim procencie) i dał z siebie wszystko w obronie. Do bardzo dobrej gry przyzwyczaiła już wszystkich „jedynka”, czyli Piotr Pożarowszczyk. Nie zawiódł i tym razem, solidnie kierował zespołem. W walce na tablicach w obronie i ataku najlepszy był Maciej Chmielewski. Zespół ma nadzieję, że pozostanie co najmniej na tym poziomie w kolejnych meczach i przebije się w hierarchii zespołu.

08.04.21 r. zespół wybiera się do Rybnika na przełożone derby, które zakończą sezon 2020/2021.

MKS Dąbrowa Górnicza – MKS WODZISŁAW 51:72 (15:13, 8:21, 17:15, 11:23)

Punkty dla MKS WODZISŁAW w tym meczu zdobyli: Krzysztof Jargoń – kapitan zespołu 29 (4x3pkt.) Piotr Pożarowszczyk 12, Maciej Chmielewski 11, Mateusz Michnik 6, Artur Szczeponek 6, Mikołaj Kolarski 5, Jarosław Fierut 2, Kuba Żurek 1. Ponadto w zawodach uczestniczyli: Michał Nawrocki, Bartosz Jordan i Maksymilian Fryc. Trener zespołu – Marek Malik.

Relacja: MKS Wodzisław Śląski

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Trwa dobra passa koszykarzy MKS Wodzisław Śląski

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.