marihuana

Zatrzymani za posiadanie marihuany i haszyszu

Raciborscy kryminalni zatrzymali dwóch mieszkańców miasta posiadających przy sobie znaczne ilości marihuany i haszyszu. Zatrzymanym grozi nawet 12 lat więzienia.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Poprzednio pisaliśmy o zatrzymaniu 32-letniego plantatora marihuany z Rydułtów. Na posesji zatrzymanego znaleziono 49 krzaków marihuany oraz przedmioty i urządzenia służące do produkcji. Natomiast w tym tygodniu doszło do zatrzymania dwóch mężczyzn, którzy mięli w posiadaniu duże ilości marihuany.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 20 i 29 lat. Zatrzymani mężczyźni byli już wcześniej podejrzewani o handel substancjami odurzającymi. U mężczyzn znaleziono znaczne ilości środków odurzających: 72 gramy marihuany oraz 135 gramów haszyszu.

W wyniku zatrzymania obaj mieszkańcy Raciborza zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty. 29-latek odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających, natomiast młodszy z zatrzymanych usłyszał także zarzut handlowania haszyszem i marihuaną. Za handel substancjami odurzającymi grozi nawet 12 lat więzienia. Policja nadzoruje obydwu mężczyzn.

Nadzorowana przez Prokuraturę Rejonową w Raciborzu sprawa ma charakter rozwojowy, dlatego najprawdopodobniej dojdzie do kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Źródło: Śląska Policja
Zdjęcie: Śląska Policja

Darmowe treningi dla wszystkich Previous post Darmowe treningi dla wszystkich
grafika powietrze slaskie Next post Oczyszczacze powietrza dla przedszkoli na Śląsku

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds