marihunana Rydułtowy

Z wynajmowanego domu zrobił plantację konopii!

Policjanci z CBŚP w Opolu, wspierani przez wodzisławskich policjantów, zlikwidowali domową uprawę konopi indyjskich i zatrzymali 32-letniego plantatora. Zabezpieczono 49 krzaków zakazanej rośliny oraz przedmioty i urządzenia służące do produkcji. Zatrzymanemu grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wodzisławskiej komendy zostali powiadomieni przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji Zarządu w Opolu o odkryciu na terenie Rydułtów plantacji marihuany. Razem z technikiem kryminalistyki pojechali na ulicę Raciborską. Znajdował się tam dom jednorodzinny.

W pokoju, w którym znajdowała się plantacja był własnoręcznie wykonany namiot. Znajdowały się w nim krzaki konopi i przedmioty, służące do jej uprawy. Po przeszukaniu całego domu policja znalazła jeszcze pieniądze, telefony, młynki, tzw. „skręta” z zawartością suszu i dwa woreczki z marihuaną.

Podczas przeszukania domu obecny był 32-letni plantator, pochodzący z Kędzierzyna Koźla. W Rydułtowach wynajmował tylko dom. Na miejscu stałego zamieszkania zabezpieczono jeszcze marihuanę.

Jak podaje Policja Śląska, wobec mężczyzny prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru oraz zakaz opuszczania kraju. Za uprawę i posiadanie dużej ilości środków odurzających grozi mu 8 lat więzienia.

Zdjęcia: śląska policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Adam Gawęda Previous post Adam Gawęda odwołany!
Next post Produkcja Przyłbic dla służb

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds