W Czerwionce – Leszczynach podczas kontroli drogowej zatrzymano mężczyznę, który był poszukiwany przez policję

W Czerwionce – Leszczynach podczas kontroli drogowej zatrzymano mężczyznę, który był poszukiwany przez policję

Policjanci grupy „SPEED” z Rybnika zatrzymali 26-letniego mieszkańca Gliwic, który kierował nissanem pod wpływem narkotyków. Szybko okazało się, że mężczyzna ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, a ponadto jest poszukiwany przez policję. Jakby tego było mało podróżował z 22-latkiem, który również był poszukiwany.

2 lutego o godz. 17.00 rybniccy policjanci z grupy „SPEED” zatrzymali do kontroli drogowej kierującego nissanem almera. Do kontroli doszło na ul. Furgoła w Czerwionce-Leszczynach. Mężczyzna nie posiadał prawa jazdy. Po sprawdzeniu wyszło na jaw, że został już orzeczony wobec niego sądowy, dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Był trzeźwy, jednak znajdował się pod wpływem narkotyków. Pobrano mu krew do badań. Z kierowcą podróżował 22-letni mieszkaniec Gliwic, który nie chciał podać swoich danych. Również był poszukiwany przez policję.

Dwójką mężczyzn zajmują się śledczy.

foto: rmf24

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl