Za nami 8 Bieg Po Moczkę i Makówki

Za nami 8 Bieg Po Moczkę i Makówki

21 grudnia w Stanowicach odbył się kolejny, 8 Bieg Po Moczkę i Makówki. Impreza z roku na rok, rozrasta się jeszcze bardziej. „Bieg po moczkę i makówki”, co roku przyciąga 300 zawodniczek i zawodników z terenu całego kraju, a chętnych na start każdego roku jest dwa razy więcej. Historię imprezy opisywaliśmy już tutaj:

8 Bieg Po Moczkę i Makówki

W tym roku również kreatywność biegaczy i kibiców sięgnęła zenitu. Nie zabrakło złodziei, policjantów, pielęgniarek, czy chirurgów. Były nawet uciekające kawałki pizzy! Nagrodą był piękny medal z piernika, który piekli Wolontariusze ze „Stowarzyszenia Luxtorpeda” oraz moczka i makówki. Biegacze dostali również w pakiecie startowym przepiękny ręcznik. Głównym sponsorem biegu jest firma „Hortensi”, natomiast bieg organizuje „Stowarzyszenie Luxtorpeda”.

*Zdjęcia pożyczone z FB wydarzenia oraz portalu Rybnik.com

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl