Wysokie zwycięstwo koszykarzy MKS Wodzisław Śl. w Rudzie Śląskiej

W poniedziałek 24 lutego 2020 został rozegrany drugi mecz finału B śląskich rozgrywek koszykówki chłopców w kategorii U13M.

Nasza drużyna pojechała do Rudy Śląskiej, gdzie zmierzyła się z miejscową Pogonią. Nasi chłopcy przystąpili do meczu bardzo skoncentrowani i od pierwszych minut przejęli pełną kontrolę nad tym, co się dzieje na boisku. Dzięki bardzo dobrej grze w tej części spotkania, już po pierwszej kwarcie mecz był właściwie rozstrzygnięty. Wygrana pierwszej kwarty 33:3 pozwoliła już na kontrolę wyniku i dała możliwość ogrywania wszystkich naszych młodych koszykarzy. Najlepszym zawodnikiem meczu był Patryk Piasecki, który zdobył najwięcej punktów, ale także bardzo dobrze prowadził grę drużyny. Cały zespół zasługuje na słowa pochwały za ambicję i zaangażowanie. Mecz zakończył się wygraną drużyny MKS Wodzisław Śl. 76:34 i było to drugie zwycięstwo w finale B śląskich rozgrywek.