Wypadek na rondzie w Rybniku

Wypadek na rondzie w Rybniku

Na rondzie w Rybniku zderzył się samochód osobowy z motorowerem. Do zdarzenia doszło wczoraj przez południem. Kierująca samochodem osobowym nie zachowała ostrożności i najechała na tył motoroweru. Rybnicka policja wyjaśnia okoliczności wypadku. 44-latka, która jechała motorowerem została przetransportowana do szpitala.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Wczoraj, około godziny 11.00 w rejonie ronda Gliwickiego u zbiegu ulic Kotucza, Wyzwolenia, Gliwickiej kierująca skodą fabią – 60-letnia rybniczanka, jadąc w kierunku ulicy Cegielnianej nie zachowała należytej ostrożności i najechała na tył motoroweru marki Romet, którym kierowała 44-latka. Jak informuje Śląska Policja:

W wyniku zdarzenia ranna została kierująca jednośladem. Poszkodowana została przetransportowana do rybnickiego szpitala. Uczestniczki zdarzenia były trzeźwe. Śledczy ustalają teraz dokładne okoliczności tego wypadku

Policja apeluje o ostrożność.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl