Wypadek na rondzie w Rybniku

Wypadek na rondzie w Rybniku

Na rondzie w Rybniku zderzył się samochód osobowy z motorowerem. Do zdarzenia doszło wczoraj przez południem. Kierująca samochodem osobowym nie zachowała ostrożności i najechała na tył motoroweru. Rybnicka policja wyjaśnia okoliczności wypadku. 44-latka, która jechała motorowerem została przetransportowana do szpitala.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
lokalsi.net


Wczoraj, około godziny 11.00 w rejonie ronda Gliwickiego u zbiegu ulic Kotucza, Wyzwolenia, Gliwickiej kierująca skodą fabią – 60-letnia rybniczanka, jadąc w kierunku ulicy Cegielnianej nie zachowała należytej ostrożności i najechała na tył motoroweru marki Romet, którym kierowała 44-latka. Jak informuje Śląska Policja:

W wyniku zdarzenia ranna została kierująca jednośladem. Poszkodowana została przetransportowana do rybnickiego szpitala. Uczestniczki zdarzenia były trzeźwe. Śledczy ustalają teraz dokładne okoliczności tego wypadku

Policja apeluje o ostrożność.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.