Weronika Duraj w programie „Dzikie budziki” w TVP Katowice

Weronika Duraj w programie „Dzikie budziki” w TVP Katowice

Weronika Duraj była gościem porannego programu „Dzikie budziki” w TVP3 Katowice, gdzie opowiadała o swojej wielkiej pasji.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

O Weronice Duraj z Czerwionki-Leszczyn pisaliśmy już wiele razy. Jest nastolatką dobrze znaną już w niemal całej Polsce. To wychowanka Stowarzyszenia Enduro Kids Czerwionka. Reprezentuje Klub Hawi Racing Team.

Dzikie Budziki to program poranny realizowany od poniedziałku do piątku, w którym prowadzący usiłują wprowadzić widzów z samego rana w dobry, optymistyczny nastrój.

Werka w programie „Dzikie budziki”

Werka ma już za sobą występy w TVN 24. Tym razem uzdolniona nastolatka była gościem TVP Katowice w programie „Dzikie buciki”. Weronika wkroczyła do studia w pełnym stroju motocyklowym.

Jak opowiadała Weronika, jej przygoda z motocyklem trwa już praktycznie 10 lat.

Prowadzący zadał Werce kilka pytań.

Prowadzący: Powiedz coś o Tobie, bo jesteś nie tylko tak ubrana. To nie jest Twój strój na co dzień, tylko się wiąże z Twoją pasją, z tym czym się zajmujesz.

Werka: Tak, Jeżdżę na motocyklu, w każdy tydzień, w każdy weekend.

P: Ale tak po prostu? Dla rozrywki?

W: Dla rozrywki, dla frajdy, dla pasji, dla wszystkiego.

P: Bardzo skromna dziewczyna. A Weronika nie jeździ tylko dla rozrywki, jak twierdzi. Jeździ w różnego rodzaju mistrzostwach, pucharach

Pasja, wsparcie i zwycięstwa

Na potwierdzenie prowadzący wymienia kilka jej licznych zwycięstw. Weronika w swojej kolekcji posiada około 60 pucharów, mając niespełna 15 lat! Nastolatka opisuje swój motocykl i opowiada o enduro oraz zawodach.

Prowadzący był zaciekawiony jak na jej pasję reaguje rodzina. Jak odpowiedziała, rodzice są dla niej wielkim wsparciem.

Opowiedziała także o swoich planach na przyszłość, gdzie często wiek jest jeszcze przeszkodą. Prowadzący zapytał także o szkołę. Jak smutno przyznała Werka – mało miała pomocy i wsparcia ze szkoły. Na szczęście szkołę już kończy i będzie się teraz uczyła w sportowej, gdzie jej dokonania pewnie zostaną bardziej docenione.

Dalsza część opowieści dotyczy wychowanków i zawodników Enduro Czerwionka – Enduro Kids, które założyli jej rodzice.

Cały materiał można zobaczyć tutaj.

Gościem programu była także Joanna Świdrak, która uświetniła program pięknym występem.

Werce pozostaje życzyć zwycięstwa w najbliższym Pucharze Polski Enduro.

Zdjęcie: FB Enduro Czerwionka

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.