Kawa z branżą sportową

Kawa z branżą sportową

Fundacja FEIO i Inicjatywy Lokalne Koalicje Sportu serdecznie zapraszają osoby związane z branżą sportową na spotkanie przy kawie/herbacie.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net

Fundacja FEIO i Inicjatywy Lokalne Koalicje Sportu serdecznie zapraszają osoby związane z branżą sportową na spotkanie przy kawie/herbacie, by porozmawiać o bieżących potrzebach podmiotów sportowych oraz opowiedzieć o realizowanym międzynarodowym projekcie sportowym, dotyczącym wolontariatu w sporcie. Jak zachęcają organizatorzy:

Minęło kilka miesięcy od naszego ostatniego kontaktu i wirtualnego spotkania. Tak jak i wszyscy obecne staramy się wrócić do normlanego trybu pracy i spotkań. Spośród naszych licznych działań na uwagę zasługuje realizowany obecnie przez nas projekt Values of Sport Volunteering w ramach ERASMUS+ i właśnie w związku z tym projektem chcielibyśmy zaprosić Was na popołudniowe spotkanie przy kawie/herbacie/piwie

Tematyka: potrzeby i bieżąca sytuacja klubów sportowych, informacje o projekcie Values of Sport Volunteering, przedstawienie możliwości uczestnictwa w projektach międzynarodowych, rozmowy o wolontariacie sportowym.

Propozycja dwóch terminów w różnych lokalizacjach:

  • 14.06. 2021 godzina 17:00 Rybnik Klubokawiarnia Żółty Młynek, Świętego Jana 2,
  • 15.06.2021 godzina 17:00 Mikołów, PUB Krakowskie Rondo- Krakowska 14.

Czas spotkania: około 2 godzin.

Potwierdzenie przybycia należy wysyłać na adres mailowy: [email protected] wraz z podaniem liczby osób.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.