W piątek poznamy nowego trenera PGG ROW Rybnik

W piątek będzie znane nazwisko nowego trenera PGG ROW-u Rybnik.

Rozstanie z Piotrem Świderskim

Rybnicki klub pożegnał się z Piotrem Świderskim, który miał poprowadzić PGG ROW w sezonie 2020. Klub wydał oświadczenie:

Decyzja została podjęta po długich rozmowach ze szkoleniowcem i jest podyktowana brakiem porozumienia w szczegółowych kwestiach związanych z zapisami w umowie pomiędzy klubem i Piotrem Świderskim. Dodajmy jednak, że nie było między nami rozbieżności w kwestiach finansowych, które na etapie negocjacji stanowią zazwyczaj największy problem.

Prezes Mrozek odpowie na pytania kibiców

28 lutego o godz. 17:00 w salce MOSiR-u (stadion miejski, Gliwicka 72) odbędzie się spotkanie z nowym opiekunem „Rekinów”.

Prezesem KS ROW Rybnik – Krzysztof Mrozek, po spotkaniu, które będzie transmitowane w internecie, odpowie na pytania kibiców. Na kanale YouTube KS ROW Rybnik od godz. ok 17:30 rozpocznie się czat wideo.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie:

Część zagadnień już do nas spłynęła, ale jeśli dotąd nie przesłali Państwo swoich pytań do Waszej dyspozycji jest skrzynka mailowa: [email protected] oraz nasz profil na Facebooku (wiadomość prywatna). Nasza facebookowa skrzynka będzie aktywna także w czasie trwania czatu, więc jeśli w trakcie transmisji zrodzą się jakieś dodatkowe pytania, również zostaną one zadane. Swoją okazję przepytania prezesa będą miały także osoby, które po spotkaniu z trenerem zdecydują się pozostać na sali (co piąte pytanie będzie mogło paść z sali). I już zapowiadamy, że będziemy mocno pilnowali przestrzegania przyjętych zasad czatu, tak by nie przeistoczył się on w dyskusję.

Na wszystkie odpowiedzi kibice muszą poczekać do piątku.

Zdjęcie pochodzi z FB ROW Rybnik

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować?

Previous post Potrącono kobietę na torach
Next post Kolejny mandat. Tym razem ktoś wrzucił do pieca…tapczan

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds