W piątek poznamy nowego trenera PGG ROW Rybnik

W piątek będzie znane nazwisko nowego trenera PGG ROW-u Rybnik.

Rozstanie z Piotrem Świderskim

Rybnicki klub pożegnał się z Piotrem Świderskim, który miał poprowadzić PGG ROW w sezonie 2020. Klub wydał oświadczenie:

Decyzja została podjęta po długich rozmowach ze szkoleniowcem i jest podyktowana brakiem porozumienia w szczegółowych kwestiach związanych z zapisami w umowie pomiędzy klubem i Piotrem Świderskim. Dodajmy jednak, że nie było między nami rozbieżności w kwestiach finansowych, które na etapie negocjacji stanowią zazwyczaj największy problem.

Prezes Mrozek odpowie na pytania kibiców

28 lutego o godz. 17:00 w salce MOSiR-u (stadion miejski, Gliwicka 72) odbędzie się spotkanie z nowym opiekunem „Rekinów”.

Prezesem KS ROW Rybnik – Krzysztof Mrozek, po spotkaniu, które będzie transmitowane w internecie, odpowie na pytania kibiców. Na kanale YouTube KS ROW Rybnik od godz. ok 17:30 rozpocznie się czat wideo.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie:

Część zagadnień już do nas spłynęła, ale jeśli dotąd nie przesłali Państwo swoich pytań do Waszej dyspozycji jest skrzynka mailowa: [email protected] oraz nasz profil na Facebooku (wiadomość prywatna). Nasza facebookowa skrzynka będzie aktywna także w czasie trwania czatu, więc jeśli w trakcie transmisji zrodzą się jakieś dodatkowe pytania, również zostaną one zadane. Swoją okazję przepytania prezesa będą miały także osoby, które po spotkaniu z trenerem zdecydują się pozostać na sali (co piąte pytanie będzie mogło paść z sali). I już zapowiadamy, że będziemy mocno pilnowali przestrzegania przyjętych zasad czatu, tak by nie przeistoczył się on w dyskusję.

Na wszystkie odpowiedzi kibice muszą poczekać do piątku.

Zdjęcie pochodzi z FB ROW Rybnik

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować?

Previous post Potrącono kobietę na torach
Next post Kolejny mandat. Tym razem ktoś wrzucił do pieca…tapczan