Kolejny mandat. Tym razem ktoś wrzucił do pieca…tapczan

Spalania odpadów ciąg dalszy. Właściciel jednego z domów w Chwałowicach spalał kawałki tapczanu. Strażnicy miejscy przyjechali na kontrolę.

W minioną sobotę straż miejska interweniowała w Chwałowicach po zgłoszeniu przez anonimową osobę. Jak mówi Dawid Błatoń, rzecznik Straży Miejskiej w Rybniku:

Zdaniem zgłaszającego, na terenie jednej z nieruchomości, ktoś spalał odpady drewniane. Funkcjonariusze po przyjeździe na miejsce potwierdzili otrzymaną informację. Właściciel nieruchomości spalał w piecu centralnego ogrzewania pozostałości starego tapczanu.

Właściciel dostał 500 zł mandatu.

To niestety nie jest jeden przypadek. Przypominamy o akcji karny kopciuch, w której właściciel domu zostaje najpierw edukowany.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować?

Previous post W piątek poznamy nowego trenera PGG ROW Rybnik
Next post Pediatria w Rybniku przepełniona. Wirus RSV

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds