VI kolacja międzysektorowa

VI kolacja międzysektorowa

VI kolacja międzysektorowa odbędzie się 21 października (środa) 2020 r. w godz. 18:00 – 20:00 w miejscu Plotka przy ul. Sobieskiego 18, 44 – 200 Rybnik (nad sklepem Metro).


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net

Kolacje międzysektorowe to cykl spotkań, które cieszą się ogromnym powodzeniem. Organizowane są przez Centrum Organizacji Pozarządowych w Rybniku. Tym razem, tematem przewodnim będzie obszar kultury w NGO.

Krótkie prelekcje wygłoszą:

Kolacja

Po prezentacjach będzie czas na przedstawienie się wszystkich osób obecnych na spotkaniu i rozmowy.

Kolacja będzie miała formę bufetu szwedzkiego. Menu w stylu kuchni hiszpańskiej, dostępne będzie zarówno w wersji mięsnej, jak i wegetariańskiej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak limit miejsc wynosi 30 osób. Organizatorzy bardzo proszą, by z jednej organizacji zapisywały się maksymalnie 2 osoby. Zapisać można się tutaj.

Centrum Organizacji Pozarządowych jest współfinansowane ze środków Miasta Rybnika. COP prowadzi Fundacja Cylinder oraz Fundacja Imago.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.