Trwają ferie z MOSiR

Trwają ferie z MOSiR

W poniedziałek rozpoczęły się ferie. Kolejny rok kiedy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czerwionce-Leszczynach zaprasza najmłodszych na ferie z MOSiR.

Największa atrakcją są wyjazdy na narty do Istebnej, które odbywają się w formie pókolonii.

Organizujemy dwa turnusy od poniedziałku do piątku. Dwie grupy po ok. 8 osób czyli na jeden turnus przypada ok 16-17 osób. Mamy dwie grupy dostosowane do umiejętności.

informuje nas Michał Cichoń- dyrektor MOSiR w Czerwionce-Leszczynach

Każdego dnia uczestnicy mają zapewnione 4h nauki jazdy z profesjonalną kadrą. Przerwy spędzają na ciepłej herbacie w schronisku co umożliwia też integrację uczestników. W drodze powrotnej uczestnicy wstępują na obiad.

Warto dodać, że to nie jedyna oferta jaką przygotował MOSiR. Dla tych, którzy pozostają w domach, dostępny jest basen i tężnia w promocyjnej cenie 1zł (do 18lat). W pierwszym tygodniu ferii na sali gimnastycznej przy ulicy Wolności odbywają się zajęcia piłkarskie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na stronie.

Zobaczcie też jak dzieciaki sobie radzą:

Trzeci dzień szusowania ⛷😀❄

Opublikowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czerwionce-Leszczynach Środa, 15 stycznia 2020

Przypominamy również, że Kolej Śląska wyszła z inicjatywą darmowych przejazdów. Warto zorientować się jak aktywnie spędzić czas z dziećmi.

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl