Termomodernizacja w Kuźni Raciborskiej

Termomodernizacja w Kuźni Raciborskiej

W Kuźni Raciborskiej budynki gminne będą termomodernizowane. Zadanie realizowane jest przy udziale pomocy finansowej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Jak informuje Urząd, z końcem roku został ogłoszony nabór ofert na zadanie „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Kuźnia Raciborska.” Zadanie zostało podzielone na pięć części – termomodernizacja budynku:

  • Przedszkola nr 1 w Kuźni Raciborskiej przy ul. Słowackiego 18,
  • ZGKM w Kuźni Raciborskiej przy ul. Słowackiego 6,
  • Gminnego w Kuźni Raciborskiej przy ul. Jagodowej 15,
  • OSP w Turzu przy ul. Raciborskiej 68,
  • WOK w Turzu przy ul. Raciborskiej 42.

Zadanie realizowane jest przy udziale pomocy finansowej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Termin składania ofert upływa dnia 04.02.2021 r. o godz. 9:00.

Źródło i zdjęcia: Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Dzieci w Rudach cieszą się świeżo wyremontowanym przedszkolem!

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl