Organizacje w Jastrzębiu otrzymają 40 tys. na turystykę

Organizacje w Jastrzębiu otrzymają 40 tys. na turystykę

Jastrzębie-Zdrój wie jak wspierać organizacje pozarządowe. 8 stycznia rozpoczął się otwarty konkurs ofert, a wnioski na powierzenie zadań w dziedzinie turystyki można składać do 2 lutego.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Celem zadań, na które organizacje pozarządowe mogą otrzymać 40 tysięcy złotych jest kreowanie marki miasta, upowszechnianie dziedzictwa kulturowego, prezentacja i rozwój walorów turystycznych.

Jak informuje miasto, otwarty konkurs ofert rozpoczął się 8 stycznia, a wnioski można składać do 2 lutego do godziny 15.30 w Kancelarii Urzędu Miasta (pok. 020 A) lub poprzez Generator eNGO, dostępny na stronie internetowej.

Zadania będą musiały:

  • być złożone na wzorze,
  • obejmować organizację wycieczek z przewodnikiem i wydanie materiałów promocyjnych (np. ulotek) oraz akcję promocyjną tych wydarzeń,
  • rozpoczynać się nie wcześniej niż 1 marca 2021, najpóźniej do 30 listopada.

Oferty mogą składać organizacje, które działają w kategorii turystyki. Więcej informacji można uzyskać w Wydziale Kultury, Sportu i Turystyki: tel. 324785151, 324785335, 324785117, 324785241.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl