Spotkanie informacyjne programu „Czyste Powietrze” w Rudzie Śląskiej

Spotkanie informacyjne programu „Czyste Powietrze” w Rudzie Śląskiej

10 sierpnia br. o godzinie 16:30 w Dziennym Domu „Senior – WIGOR” (ul. Markowej 20a) odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące zasad realizacji programu „Czyste powietrze”.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Od 2 sierpnia w Rudzie Śląskiej działa punkt konsultacyjno-informacyjny w ramach ogólnopolskiego programu „Czyste Powietrze”. Znajduje się on w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Markowej 20, w pokoju nr 4.

Punkt jest czynny cztery razy w tygodniu:

  • w poniedziałki i czwartki od godz. 12:00 do 17:00,
  • we wtorki i środy od 8:00 do 12:00.

10 sierpnia odbędzie się tam spotkanie informacyjne dotyczące programu.

Program „Czyste Powietrze” to kompleksowy program rządowy, którego celem jest poprawa jakości powietrza, zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne oraz poprawę efektywności energetycznej budynków. Zakłada dofinansowanie do wymiany starych kotłów na paliwo stałe tzw. kopciuchów oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych. Skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami domów jednorodzinnych lub lokali mieszkalnych wydzielonych w budynku jednorodzinnym.

Informacja: UM Ruda Śl.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.