Rusza punkt „Czyste powietrze” w Rybniku

Od dzisiaj ponownie zaczął działać punkt konsultacyjny dla osób, które ubiegają się o dofinansowanie z programu „Czyste powietrze”. Punkt znajduje się przy ulicy Rudzkiej 13, w budynku D.

O programie

Godziny otwarcia punktu znajdziecie tutaj. Do początku stycznia br. rybniczanie złożyli 764 wnioski do WFOŚiGW o dofinansowanie. Jest to największa w województwie liczba wniosków złożonych z jednej gminy.

W 2019 r., punkt konsultacyjny programu „Czyste powietrze”, prowadzony był przez pracowników Fundacji Ekoterm Silesia, na zlecenie miasta. Z tych konsultacji skorzystało 4650 osób.

Nowy konkurs grantowy (do końca roku) wygrała Fundacja Europejski Instytut Outsourcingu z Orzesza. Zadanie będzie realizowane do końca roku za kwotę 67000 zł.

Czas otwarcia punktu

Punkt będzie otwarty przez 100 godzin w miesiącu, w tym co najmniej w jedną sobotę w danym miesiącu. Przez co najmniej 5 godzin oraz jeden dzień w tygodniu w godzinach popołudniowych, przez co najmniej 5 godzin.

Źródło: rybnik.eu

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz się czymś pochwalić?

Wstrząsy Previous post Czerwionka-Leszczyny instaluje aparatury do rejestrowania zjawisk sejsmicznych
Next post Gminy powiatu wodzisławskiego chcą powołać swoją spółkę. Mają dość rosnących cen za wywóz śmieci

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds