Śmiertelny wypadek na A1

Śmiertelny wypadek na A1

29 maja doszło do śmiertelnego wypadku na autostradzie A1 w Rybniku. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 20-letni kierujący BMW uderzył w samochód marki Kia Ceed, który stał na pasie awaryjnym. Kierowca Kia zmarł na miejscu, mimo przeprowadzonej reanimacji.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj
lokalsi.net

29 maja około godzimy 12:00 na dwudziestym kilometrze Autostrady A1 doszło do śmiertelnego wypadku. Ze wstępnych ustaleń rybnickiej drogówki wynika, że 20-letni mieszkaniec Sochaczewa, kierujący samochodem osobowym marki BMW, jadąc w kierunku Gliwic, nie dostosował prędkości do warunków drogowych. Następnie utracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na prawo, uderzając w samochód marki Kia Ceed, który stał na pasie awaryjnym oraz w bariery energochłonne.

Jak informuje policja:

W wyniku odniesionych obrażeń, pomimo reanimacji, 42-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej poniósł śmierć na miejscu. Rybniccy śledczy ustalają przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego w wypadku

Informacja i zdjęcia: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Ucieczka pod wpływem

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.