Ucieczka pod wpływem

Ucieczka pod wpływem

Rybnicka policja z grupy „Speed” zauważyła w Rudzie Śląskiej jak policjantka wydaje polecenie do zatrzymania się kobiecie, kierującej chevroletem. Kobieta zignorowała polecenie i zaczęła ucieczkę. Policjanci ruszyli za nią w pościg. Miała 2,5 promila w organizmie.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj
lokalsi.net

26 maja około godz. 11:30 rybnicka grupa „Speed” podczas przejazdu z dokumentacją służbową w Rudzie Śląskiej zauważyła policjantkę w mundurze i kamizelce odblaskowej, która nakazała chevroletowi zatrzymanie się. Kierująca chevroletem zignorowała polecenie i zaczęła ucieczkę. Rybnicka grupa „Speed” oraz patrol z Rudy Śląskiej ruszyli w pościg. Jak informuje policja:

Stróże prawa sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi nakazali jej zatrzymanie. Po krótkim pościgu kierująca pojazdem została zatrzymana na ulicy Brodzińskiego. Szybko okazało się, co było powodem ucieczki

43-latka miała ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Przekroczyła także prędkość o 27 km/h. O jej dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd.

Informacja i zdjęcie: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.