Ucieczka pod wpływem

Ucieczka pod wpływem

Rybnicka policja z grupy „Speed” zauważyła w Rudzie Śląskiej jak policjantka wydaje polecenie do zatrzymania się kobiecie, kierującej chevroletem. Kobieta zignorowała polecenie i zaczęła ucieczkę. Policjanci ruszyli za nią w pościg. Miała 2,5 promila w organizmie.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

26 maja około godz. 11:30 rybnicka grupa „Speed” podczas przejazdu z dokumentacją służbową w Rudzie Śląskiej zauważyła policjantkę w mundurze i kamizelce odblaskowej, która nakazała chevroletowi zatrzymanie się. Kierująca chevroletem zignorowała polecenie i zaczęła ucieczkę. Rybnicka grupa „Speed” oraz patrol z Rudy Śląskiej ruszyli w pościg. Jak informuje policja:

Stróże prawa sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi nakazali jej zatrzymanie. Po krótkim pościgu kierująca pojazdem została zatrzymana na ulicy Brodzińskiego. Szybko okazało się, co było powodem ucieczki

43-latka miała ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Przekroczyła także prędkość o 27 km/h. O jej dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd.

Informacja i zdjęcie: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.