Rybnickie podchody

Rybnickie podchody

Miejska, terenowa gra z wykorzystaniem kodów QR dla całych rodzin, przyjaciół, turystów, biegaczy, nordic walkerów, rowerzystów… Generalnie dla wszystkich tych, którzy chcą się na chwilę oderwać oraz spędzić zabawnie, aktywnie czas w plenerze! Czas na podchody!


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
lokalsi.net


Fantastyczna zabawa!

Organizatorzy przygotowują mapy, zadania, kody qr, quizy interaktywne. A także gry z przeszkodami, zadaniami lub bez – tylko poszukiwanie ukrytych wskazówek.
Sceniariusze gier tworzone są na potrzeby imprez firmowych, eventów, imprez okazjonalnych oraz realizacji indywidualnych.

Od 1 października 2020 r. można zapisać się na poszczególne edycje Rybnickich Podchodów, które składają się na MINI GRAND PRIX Rybnickich Podchodów 2020.

W skład MGP RP 2020 wchodzą edycje: październik, listopad i grudzień.
Można wystartować tylko w jednej edycji albo wziąć udział w całym cyklu.

Od 1 października 2020 r. można zapisać się na poszczególne edycje Rybnickich Podchodów, które składają się na MINI GRAND PRIX Rybnickich Podchodów 2020.

Jeżeli wciągnie kogoś październikowa edycja, to może wystartować w kolejnych, a tym samym zaliczyć MINI GRAND PRIX Rybnickich Podchodów, które potrwa do 28 grudnia 2020 r.

Rybnickie Podchody w skrócie:

  • szukaj kodów QR na trasach;
  • biegaj, maszeruj lub jedź na rowerze;
  • odkrywaj ciekawostki nie tylko o Rybniku;
  • zaliczaj dodatkowe kody i zadania na trasach;
  • zabieraj punkty i wygrywaj nagrody

Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stronie. Zachęcamy także do śledzenia Facebooka.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Leszczyński Zakątek Aktywnego Ruchu

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.