Rybnickie Podchody

Rybnickie podchody

Miejska, terenowa gra z wykorzystaniem kodów QR dla całych rodzin, przyjaciół, turystów, biegaczy, nordic walkerów, rowerzystów… Generalnie dla wszystkich tych, którzy chcą się na chwilę oderwać oraz spędzić zabawnie, aktywnie czas w plenerze! Czas na podchody!

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Wszyscy uczestnicy dotychczasowych biegów przebieli już razem około 60 000 km. Już od kilkunastu dni trwają zapisy do XVI edycji biegu, a na liście startowej rejestracji dokonało już prawie 200 osób.

Tegoroczny limit uczestników wynosi 600 osób. Zapisów można dokonać na portalu w kwocie:

  • 55 zł do dnia 24.09.2023,
  • w późniejszym terminie (od 25.09.2023 do 05.10.2023) w kwocie 80 zł,
  • w dniu zawodów (15.10.2022) pod warunkiem niewyczerpania limitu 600 osób w kwocie 120 zł. 

Rywalizacji na dystansie 10 km w „biegu głównym”, zgodnie z tradycją będzie w tym dniu towarzyszył „bieg po zdrowie” na dystansie ok. 2,5 km.  Tu limit uczestników wynosi 750 osób.

Opłata startowa to”

  • 15 zł do dnia 5.10.2023 oraz
  • 25 zł w dniu biegu pod warunkiem niewykorzystania limitu uczestników.

Miło nam poinformować, że zamknęliśmy długą listę sponsorów biegu, którym już dziękujemy za  wsparcie. Prezentujemy ich w grafice.

mówią Organizatorzy

Wszystkie informacje można uzyskać na stronie internetowej. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Żorskim Biegu Ulicznym!

Informacja i grafiki: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Fantastyczna zabawa!

Organizatorzy przygotowują mapy, zadania, kody qr, quizy interaktywne. A także gry z przeszkodami, zadaniami lub bez – tylko poszukiwanie ukrytych wskazówek.
Sceniariusze gier tworzone są na potrzeby imprez firmowych, eventów, imprez okazjonalnych oraz realizacji indywidualnych.

Od 1 października 2020 r. można zapisać się na poszczególne edycje Rybnickich Podchodów, które składają się na MINI GRAND PRIX Rybnickich Podchodów 2020.

W skład MGP RP 2020 wchodzą edycje: październik, listopad i grudzień.
Można wystartować tylko w jednej edycji albo wziąć udział w całym cyklu.

Od 1 października 2020 r. można zapisać się na poszczególne edycje Rybnickich Podchodów, które składają się na MINI GRAND PRIX Rybnickich Podchodów 2020.

Jeżeli wciągnie kogoś październikowa edycja, to może wystartować w kolejnych, a tym samym zaliczyć MINI GRAND PRIX Rybnickich Podchodów, które potrwa do 28 grudnia 2020 r.

Rybnickie Podchody w skrócie:

  • szukaj kodów QR na trasach;
  • biegaj, maszeruj lub jedź na rowerze;
  • odkrywaj ciekawostki nie tylko o Rybniku;
  • zaliczaj dodatkowe kody i zadania na trasach;
  • zabieraj punkty i wygrywaj nagrody

Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stronie. Zachęcamy także do śledzenia Facebooka.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Leszczyński Zakątek Aktywnego Ruchu

działki Previous post Po co radnemu Knopikowi działki obok autostrady?
zwycięstwo Next post Wysokie zwycięstwo MKS Wodzisław

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds