Wysokie zwycięstwo MKS Wodzisław

Wysokie zwycięstwo MKS Wodzisław

To udane otwarcie sezonu 2020/2021 zespołu U15M. W inauguracyjnym meczu eliminacji do Mistrzostw Polski U15M w strefie śląsko-opolskiej, przeciwnikiem MKS Wodzisłąw była drużyna MUKK Pszczyna. Całe zawody były pod kontrolą wodzisławian. Wszyscy zawodnicy w znacznym wymiarze czasowym mogli zaprezentować swoją aktualną formę. Cieszy dobre otwarcie sezonu 2020/2021 wodzisławskich koszykarzy. Czekamy na coraz lepszą grę w następnych meczach.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net


MVP meczu Artur Szczeponek – czas gry 21 minut, 77% celności rzutów z gry, 12 zbiórek, 7 przechwytów, Eval 32!

Wyróżnienia meczowe: Bartosz Jordan – Eval 22, Krzysztof Jargoń – 4 asysty dobra skuteczność. Udany powrót do drużyny Macieja Chmielewskiego – 14 zbiórek na tablicach w 14 minutach swoje gry w tych zawodach.
Zespół dziękuje statystykom Jarosławowi Puzonowi i Lucjanowi Płonce za ich pracę na rzecz naszej drużyny.

MUKK Pszczyna – MKS Wodzisław Śląski 35:111 (2:32, 17:22, 10:36, 6:21

Punkty dla MKS WODZISŁAW w tym meczu zdobyli: Bartosz Jordan 24, Artur Szczeponek 20, Krzysztof Jargoń – kapitan zespołu 13, Mikołaj Kolarski 13, Piotr Pożarowszczyk 12, Maciej Chmielewski 8, Mateusz Michnik 7, Michał Nawrocki 7( 2x3pkt. ) Maciej Łazarczyk 5( 1x3pkt. ) Jarosław Fierut 2. Ponadto w zawodach uczestniczyli: Kosma Kolarczyk i Wiktor Maziarz- Piotrowski . Trener zespołu to Marek Malik.
Już za tydzień MKS uda się na kolejny mecz wyjazdowy do Bielska. A za dwa tygodnie 15.10.2020 ( czwartek ) o godzinie 18.30 w hali przy Szkole Podstawowej nr 28 w Wodzisławiu podejmować będą zespół ze ścisłej czołówki śląskich drużyn rocznika 2006 – Stele Cieszyn. Już dziś zapraszają na ten mecz!

Do grona sponsorów zespołu MKS Wodzisław Śl. w sezonie 2020/2021 dołączyła firma PIKMET Sp. z o.o.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.