Ruda – to tu trenuje kadra narodowa!

Ruda – to tu trenuje kadra narodowa!

Kadra narodowa w siatkówce plażowej od 05.08 trenuje w Rudzie swoją dyscyplinę. Wszystko to pod okiem Mariusza Prudel, czyli mieszkańca Rybnika, który jest bardzo utytułowanym sportowcem w tej dziedzinie i ma w niej wiele osiągnięć.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Kadra trenuje przed meczami finałowymi na Mistrzostwach Polski Seniorów w Mysłowicach, a także na Mistrzostwa Europy w Jurmali we wrześniu. W składzie zespołu jest: Mateusz Lesiecki, Jakub Szałankiewicz, Mateusz Florczyk, Jakub Nowak, Jakub Kurowski.

Jeśli chcielibyście się przyjrzeć zmaganiom reprezentacji narodowej to zapraszamy na trening dzisiaj (06.08) od godziny 16, który da nam taką sposobność. Jeszcze jedną szansę na zobaczenie kadry będziemy mieli 18 sierpnia od godziny 12.

Autor: Paulina Falkowska

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Niebezpieczna kraksa pod Spodkiem

Tour the Pologne. Rocznica śmierci znanego kolarza

Porażka ROW-u z GKS Pniówek-74 Pawłowice

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl