Remont wodociągu w Czerwionce – Leszczynach

Remont wodociągu w Czerwionce – Leszczynach

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów Spółka Akcyjna informuje, że zachodzi konieczność przeprowadzenia prac remontowych i naprawczych na wodociągu DN 800 mm w rejonie ul. Armii Krajowej w Czerwionce-Leszczynach.

Prace są konieczne do zapewnienia bezpieczeństwa jakości przesyłu wody do klientów i wyeliminowania ewentualnych braków zaopatrzenia w przyszłości.

Jak podaje oficjalna strona urzędu w związku z prowadzonymi pracami konieczne będzie wstrzymanie dostawy wody dla dzielnicy Leszczyny oraz sołectwa Przegędza (od godz. 22.00 27.01.2020 r. do godz. 7.00 29.01.2020 r).

Obniżone ciśnienie wody może też wystąpić w Książenicach, Czerwionce, Czuchowie, osiedlu Malenie oraz Stanowicach.

Woda w beczkowozach

Przez cały czas prac woda będzie dostarczana w beczkowozach. Szczegółowe lokalizacje beczkowozów w Leszczynach i Przegędzy opublikowane zostaną w poniedziałek tutaj.

Dodatkowe informacje

Więcej informacji możecie uzyskać pod specjalnymi nr tel: 32 431 81 80, natomiast po godz.15.00 – 602 78 60 43.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować?

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl