zmianie organizacji ruchu

Przypominamy o zmianie organizacji ruchu przy Leszczyńskim Zameczku!

Przypominamy, iż w marcu nastąpiła zmiana organizacji ruchu w okolicy Zameczku w Leszczynach. Obowiązuje tam ruch jednokierunkowy od strony Czerwionki do parkingu przy zameczku. Przypominamy o tym, dlatego iż mieszkańcy piszą do nas, że coraz częściej dochodzi tam do niebezpiecznego łamania przepisów.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Mieszkańcy piszą do nas, że coraz częściej dochodzi do niebezpiecznych sytuacji w okolicach Zameczku w Leszczynach. W marcu nastąpiła tam zmiana organizacji ruchu, w wyniku czego obowiązuje tam ruch jednokierunkowy. Jak pisze do nas mieszkanka:

Co za ludzie! Kierowca znaków nie potrafi rozpoznać! Wywalony jak byk zakaz wjazdu, oznaczenie ślepej ulicy, wysepka, a chłop jedzie pod prąd i głupa udaje, że znaków nie widział i nie wiedział o zmianie organizacji ruchu. Pozdrawiam kierowcę z czarnego Forda na ulicy Polnej.


Przypomnijcie proszę o zmianie organizacji ruchu w okolicy Zameczku, mieszkamy w okolicy i codziennie ponad 10 samochodów łamie przepisy

Jak w marcu informował Pełnomocnik Burmistrza Czerwionki-Leszczyn ds. Planowania, Rozwoju i Gospodarki, Grzegorz Wolnik:

Wprowadzona zmiana jest podyktowana troską o bezpieczeństwo uczestników rekreacyjnej i sportowej części otoczenia zameczku, a w szczególności dzieci i młodzieży korzystających z lodowiska, a już wkrótce boiska

Jak czas pokazuje, ta zmiana nie jest jednak tak bezpieczna jak mogłoby się wydawać.

Wraz z mieszkańcami apelujemy o ostrożność! Patrzmy na znaki, nie jedźmy „na pamięć”.

Zdjęcie: UGiM Czerwionka-Leszczyny

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

hałda płonie Previous post Hałda Firlusowiec nadal płonie!
droga hałdy Next post Nowa droga pod hałdami – kolejne problemy mieszkańców

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds