Poszukiwania 77-letniej rybniczanki zakończone

14 lutego policja zakończyła poszukiwania 77-letniej rybniczanki. Kobieta wyszła z domu, nie informując o tym domowników. Mieszkanka Rybnika choruje na Alzheimera, dlatego przebywanie poza domem było dla niej poważnym zagrożeniem. Na szczęście jednak, w porę rozpoczęta akcja poszukiwawcza zakończyła się sukcesem.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


W walentynkowe popołudnie, dyżurny rybnickiej komendy policji otrzymał informację o zaginięciu mieszkanki Rybnika. 77-latka wyszła z domu sama i nie poinformowała o tym domowników. W konsekwencji, zaniepokojona rodzina poinformowała policję. Kobieta choruje na Alzheimera, a co za tym idzie, sytuacja była poważna, istniało zagrożenie zdrowia, a nawet życia starszej pani.

W związku z tym, policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania 77-letniej rybniczanki. Zaginiona posiadała przy sobie telefon z aktywną funkcją GPS. Rodzina korzystała z tej funkcji z uwagi na stan zdrowia starszej pani. Policjanci patrolowali rejon przystanków, klatek schodowych, rejon Bazyliki oraz ulic przyległych. Prowadzeni przez sygnał z komórki mundurowi odnaleźli zaginioną w rejonie zarośli przy ulicy Hutniczej. 77-latka była zdezorientowana, skarżyła się na ból w nogach, nie potrafiła wstać o własnych siłach. Kontakt z kobietą był utrudniony, jej organizm zdradzał objawy wychłodzenia. W konsekwencji, na miejsce funkcjonariusze wezwali Zespół Ratownictwa Medycznego. Po zakończonej konsultacji medycznej, seniorka została przekazana pod opiekę rodziny.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

„Walentynkowe serce dla zwierzaków” – weź udział w akcji

MKS Wodzisław Śląski znów na szczycie!

znów na szczycie Previous post MKS Wodzisław Śląski znów na szczycie!
lodowisko w Leszczynach Next post Lodowisko w Leszczynach – godziny i zasady

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds