kierowca malucha

Pościg za 74-letnim kierowcą malucha

Do niecodziennej interwencji doszło w Jastrzębiu-Zdroju. 74-letni kierowca malucha nie reagował na sygnały pojazdu uprzywilejowanego i jechał całą szerokością jezdni, nie dając się wyprzedzić. Teraz o jego karze zadecyduje sąd.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Jak informuje Jastrzębska Policja:

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w wyniku pościgu zatrzymali do kontroli drogowej samochód fiat 126p, którego kierujący na skrzyżowaniu ulicy Pszczyńskiej z ulicą Grodzką nie zastosował się do znaku pionowego C-8 (nakaz jazdy w prawo lub lewo) jadąc na wprost w ulicę Stodoły

Do zdarzenia doszło 11 stycznia ok. godz. 11:20. Kierujący fiatem 126p jechał całą szerokością jezdni, nie reagując na sygnały policjantów. Po przejechaniu kilkuset metrów, mundurowym udało się zajechać mu drogę. 74-letni kierowca nie stosował się do poleceń policjantów.

Jak się okazało, mały fiat nie ma od 11 lat badań technicznych, a kierujący nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Osobówka została odholowana na parking strzeżony, a o karze dla kierowcy zadecyduje sąd.

Zdjęcie: Policja Jastrzębie-Zdrój

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Previous post 85-latek potrącony przy ulicy Raciborskiej
została choinka? Next post Została choinka po świętach? Oddaj ją zwierzętom

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds