Portret za osocze

Portret za osocze

Fotograf Marcin Olborski bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Portret Za Osocze”, którą zapoczątkowała Hanna Derecka.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Fotograf Marcin Olborski i inni fotografowie w ramach akcji „Portret z osocze” wykonuje portrety osobom, które oddają swoje osocze do leczenia chorych na COVID19.

Jak zachęca Pan Marcin:

Jeśli już ktoś z Was chorował i odda swoje osocze, otrzyma w zamian najpiękniejszy portret plenerowych jaki potrafię wykonać w
Studio w Orzeszu , plener w miastach : Orzesze , Żory , Tychy, Rybnik , Mikołów

Takie zdjęcie można zamówić dla siebie lub komuś podarować.

O akcji

Akcję „Portret za osocze” wymyśliła Hanna Derecka z Legnicy. Wykonując darmowe portrety, organizatorzy chcą zachęcić ozdrowieńców, by oddawali osocze i zwrócić uwagę lokalnych społeczności na konieczność oddawania go w jak największych ilościach. Jak zaapelowała pomysłodawczyni:

Osocze może pomóc wyzdrowieć, skrócić czas trwania choroby, a tym samym przyczynić się do uratowania czyjegoś życia

Do akcji dołączyło wielu fotografów z całego kraju, a wśród nich naprawdę wielu z województwa śląskiego.

Akcja potrwa do końca lutego. Ozdrowieńcy, którzy chcą z niej skorzystać, proszeni są o bezpośredni kontakt z wybranym przez siebie fotografem i umówienie z nim dogodnego terminu.

Zachęcamy do wsparcia tej akcji.

Grafika: Fotograf Marcin Olborski

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Testy przesiewowe znów na Śląsku. Pod uwagę brane są dwa warianty

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl