Podcast Subregionu Zachodniego cz. XV. Gościem Mieczysław Kieca

Podcast Subregionu Zachodniego cz. XV. Gościem Mieczysław Kieca

Zapraszamy do obejrzenia piętnastego odcinka – Podcast Subregionu Zachodniego. W najnowszym odcinku gościem jest Mieczysław Kieca- Prezydent Miasta Wodzisławia Śląskiego.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net

Podcast Subregionu Zachodniego to wideo-wywiady z osobami wyspecjalizowanymi w konkretnej dziedzinie, mieszkającymi i działającymi w Subregionie Zachodnim. Prowadzącym jest wodzisławianin – Mateusz Kojzar.

W odcinku:

  • Wnioski i przemyślenia związane z lockdownem.
  • Plany związane z powrotem do rzeczywistości po pandemii.
  • Największe wyzwanie w 14-letniej kadencji.

Mieczysław Kieca- Prezydent Miasta Wodzisławia Śląskiego. W 2006 roku został wybrany na urząd prezydenta Wodzisławia Śląskiego z listy lokalnego komitetu wyborczego. Mając 27 lat, stał się najmłodszym urzędującym prezydentem miasta. W 2007 r. został powołany na przewodniczącego Międzygminnego Związku Wodociągów i Kanalizacji w Wodzisławiu Śląskim, a lipcu tego samego roku na zastępcę przewodniczącego rady społecznej w miejskim ZOZ. Został członkiem Platformy Obywatelskiej w 2010 r. i uzyskał reelekcję na urząd prezydenta miasta. 9 czerwca 2013 odbyło się referendum w sprawie odwołania prezydenta, które okazało się nieważne z uwagi na zbyt niską frekwencję. W 2014 i 2018 w pierwszej turze głosowania ponownie był wybierany na stanowisko prezydenta Wodzisławia Śląskiego.

Tradycyjnie zachęcamy do śledzenia Facebooka, gdzie znajdziecie więcej newsów i informacji.

Podcast Subregionu Zachodniego

Seria podcastów jest realizowana przez firmę Matech Production.
Jest to wodzisławska firma, która zajmuje się produkcją filmów reklamowych i spotów promocyjnych oraz wideo-relacjami z wydarzeń. Wszystkie poprzednie odcinki znajdziecie na naszym portalu.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Podcast Subregionu Zachodniego cz. XIV

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.