17 edycja „Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi - Reggae Festiwalu”

17 edycja „Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi – Reggae Festiwalu” online

17 edycja „Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi – Reggae Festiwalu” w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się 25 lipca, podczas internetowej transmisji na żywo. Sprawdźcie kto wystąpi.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


W tym roku, z powodu epidemii koronawirusa, festiwal odbędzie się online. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:00. Transmisja na żywo będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych bezpłatnie w serwisie Facebook – na profilach Wodzisławskiego Centrum Kultury i Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi oraz na kanale YouTube Wodzisławskiego Centrum Kultury. Koncerty odbędą się na scenie, jednak bez udziału publiczności.

W tym roku w programie:

  • 19:00 Slaveah / DrLove / Cheeba,
  • 20:00 Mesajah,
  • 21:15 Tabu,
  • 22:30 Slaveah / DrLove / Cheeba.

Zakończenie o godz. 23:00.

Jak mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury:

Wiele osób czeka na nasz festiwal, który od lat jest muzyczną wizytówką miasta. Ze względu na czas epidemii, wszystkim fanom tego wydarzenia wraz z Miastem Wodzisław Śląski proponujemy ciekawy dzień festiwalowy online. Dzięki temu w naszym regionie i w wielu miejscach w Polsce, jak co roku o tym czasie będą mogły zabrzmieć gorące dźwięki reggae. I chociaż tym razem zagramy tylko w internecie, jestem przekonany, że jak zwykle połączy nas dobra energia

Rafał Karwot, lider zespołu Tabu zachęca:

W związku z obostrzeniami wywołanymi epidemią, nie jesteśmy w stanie zaproponować fanom festiwalu nic innego, chociaż bardzo chcielibyśmy spotkać się na stadionie, bo energia, którą wymieniamy się co roku, jest unikatowa i ładuje wszystkim jego uczestnikom baterie na cały rok. Tej chemii, która tam panuje, nie zastąpi żadne inne rozwiązanie. Niemniej jednak chcemy wlać w bywalców Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi odrobinę radości i pozytywnych wibracji, w tym trudnym dla wszystkich czasie. Bądźcie z nami wieczorem 25 lipca, zaproście znajomych, odpalcie grille na swoich działkach, ogrodach, balkonach. Bądźmy wtedy wszyscy razem, jak przez ostatnie 16 edycji festiwalu!!! Niech ogień znów zapłonie, jestem pewien, że tak właśnie będzie!

Zdjęcie: oficjalna strona miasta

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

biblioteka Previous post Racibórz: biblioteka przygotowała wiele atrakcji dla dzieci
Pijany Rowerzysta Next post Pijany rowerzysta miał 3 promile