Park Rozrywki Twinpigs w Żorach jednak na sprzedaż

Park Rozrywki Twinpigs w Żorach jednak na sprzedaż

Jak informuje miasto – zarząd spółki Nowe Miasto spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Żorach ogłasza otwarcie postępowania przetargowego w rozumieniu art. 701 kodeksu cywilnego w przedmiocie sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa spółki Nowe Miasto sp. z o.o. w Żorach w postaci Amerykańskiego Parku Rozrywki Twinpigs w Żorach.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

O sprawie było już głośno w zeszłym roku. Pisaliśmy o tym tutaj.

Rozpoczyna się przetarg w sprawie sprzedaży Parku Rozrywki Twinpigs w Żorach. Szczegółowe warunki postępowania przetargowego znajdują się tutaj.

Terminy

  • Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 16 sierpnia 2021 r.
  • Termin składania ofert: 31 sierpnia 2021 r.

Wykaz składników zorganizowanej części przedsiębiorstwa jest udostępniany zainteresowanym podmiotom po podpisaniu umowy o zachowaniu poufności oraz wpłacie wadium.

Warunkiem uczestnictwa w postępowaniu jest wpłata wadium w wysokości 100 000,00 zł.

Zdjęcie: https://twinpigs.zory.pl

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.