Ostrzeżenie przed ekshibicjonistą

Ostrzeżenie przed ekshibicjonistą

Niektórzy rodzice i opiekunowie dzieci uczęszczających do przedszkoli w Gminie i Mieście Czerwionka-Leszczyny otrzymali dziś niepokojącą wiadomość od wychowawców i dyrektorów placówek. W treści wiadomości pojawiło się ostrzeżenie przed ekshibicjonistą.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Według doniesień naszych czytelników, do rodziców przedszkolaków z terenu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny dotarła dziś niepokojąca wiadomość ze strony kadry jednej z tutejszych placówek. Chodzi konkretnie o incydent, który miał mieć miejsce przy przedszkolu w Bełku. Ostrzeżenie przed ekshibicjonistą wyjątkowo zaniepokoiło naszych czytelników.

W bezpośrednim apelu do rodziców, jedna z opiekunek opisuje pojawienie się obnażonego mężczyzny w pobliżu placówki. Podejrzany ekshibicjonista miał przemieszczać się samochodem osobowym marki Citroen. Dlatego wychowawczyni zwraca się z prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności, czujności i postawę otwartości wobec wszelkich niepokojących sygnałów ze strony dzieci.

Wiadomość zakończył apel o przeprowadzenie przez rodziców i opiekunów dostosowanych do wieku pogadanek z dziećmi, dotyczących potencjalnego zagrożenia ze strony osób o skłonnościach ekshibicjonistycznych i pedofilskich.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wreszcie ruszył punkt masowych szczepień w Rydułtowach

Bezpłatna pomoc prawna

Opiekowała się swoimi dziećmi, mając 3 promile

Patrycja Jędrzejewska

Mieszkanka Czerwionki-Leszczyn i lokalna patriotka. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. W wolnym czasie fotografuje przyrodę i pisze.