Ostrzeżenie przed ekshibicjonistą

Ostrzeżenie przed ekshibicjonistą

Niektórzy rodzice i opiekunowie dzieci uczęszczających do przedszkoli w Gminie i Mieście Czerwionka-Leszczyny otrzymali dziś niepokojącą wiadomość od wychowawców i dyrektorów placówek. W treści wiadomości pojawiło się ostrzeżenie przed ekshibicjonistą.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net

Według doniesień naszych czytelników, do rodziców przedszkolaków z terenu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny dotarła dziś niepokojąca wiadomość ze strony kadry jednej z tutejszych placówek. Chodzi konkretnie o incydent, który miał mieć miejsce przy przedszkolu w Bełku. Ostrzeżenie przed ekshibicjonistą wyjątkowo zaniepokoiło naszych czytelników.

W bezpośrednim apelu do rodziców, jedna z opiekunek opisuje pojawienie się obnażonego mężczyzny w pobliżu placówki. Podejrzany ekshibicjonista miał przemieszczać się samochodem osobowym marki Citroen. Dlatego wychowawczyni zwraca się z prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności, czujności i postawę otwartości wobec wszelkich niepokojących sygnałów ze strony dzieci.

Wiadomość zakończył apel o przeprowadzenie przez rodziców i opiekunów dostosowanych do wieku pogadanek z dziećmi, dotyczących potencjalnego zagrożenia ze strony osób o skłonnościach ekshibicjonistycznych i pedofilskich.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wreszcie ruszył punkt masowych szczepień w Rydułtowach

Bezpłatna pomoc prawna

Opiekowała się swoimi dziećmi, mając 3 promile

Patrycja Jędrzejewska

Mieszkanka Czerwionki-Leszczyn i lokalna patriotka. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. W wolnym czasie fotografuje przyrodę i pisze.