Czyste powietrze plakat

Opowiedzą o programie „Czyste Powietrze”

Już 28 grudnia pracownik punktu konsultacyjnego „Czyste Powietrze” opowie o programie „Czyste Powietrze”. Spotkanie odbędzie się online.

Planujesz wymianę pieca lub termomodernizację swojego domu? Fundacja Europejski Instytut Outsourcingu, koordynator punktu konsultacyjnego programu „Czyste Powietrze” dla Mieszkańców Rybnika zaprasza na spotkanie online, które odbędzie się 28 grudnia o godz. 18:00 na platformie zoom.

Link https://zoom.us/j/94456554639

Podczas spotkania będzie można usłyszeć informacje na temat programu, możliwości dofinansowania i jego wysokości oraz warunków jakie trzeba spełnić aby je otrzymać.

Informacje, które przedstawimy podczas spotkania są wynikiem najczęściej zadawanych pytań przez Mieszkańców Rybnika w punkcie konsultacyjnym. Będzie też możliwość zadawania pytań.

informuje nas Magdalena Foltys- prezeska FEIO

W spotkaniu może uczestniczyć 100 osób, o kolejności decyduje wejście w link przed spotkaniem (pokój będzie otwarty od 17.45).

Realizacja projektu „Prowadzenie punktu konsultacyjnego programu „Czyste Powietrze” dla Mieszkańców Rybnika” jest dofinansowana ze środków Miasta Rybnika.

szkoła Previous post Zakończenie projektów w Rudach
Kontener na bioodpady Next post Odpady komunalne w Marklowicach